Aslında Sokakta Yasal Olan En İyi Mini Bisikletlerden 5’i

Mini motos modern hareketinin büyükbabası olarak kabul edilmesi gereken Honda Grom’a bir selam vermeden bu listeye başlayamazsınız. İlk olarak 2014’te ortaya çıktı ve bugün hala güçlü olmaya devam ediyor, yani kapsamlı bir üçüncü taraf satış sonrası parça yelpazesine sahip olacak kadar uzun süredir var. Sörf tabiriyle, “grommet” (veya grom), genç veya amatör bir sörfçü anlamına […]

Aslında Sokakta Yasal Olan En İyi Mini Bisikletlerden 5’i

Mini motos modern hareketinin büyükbabası olarak kabul edilmesi gereken Honda Grom’a bir selam vermeden bu listeye başlayamazsınız. İlk olarak 2014’te ortaya çıktı ve bugün hala güçlü olmaya devam ediyor, yani kapsamlı bir üçüncü taraf satış sonrası parça yelpazesine sahip olacak kadar uzun süredir var.

Sörf tabiriyle, “grommet” (veya grom), genç veya amatör bir sörfçü anlamına gelir ve bu Grom, sonunda daha büyük bisikletlere geçmek isteyebilecek acemi mini bisikletçiler için mükemmel bir şekilde uygun olduğundan uygundur.

47,2 inçlik dingil mesafesine, 30 inçlik oturma yüksekliğine sahip 12 inçlik mütevazi jantlara sahiptir ve yalnızca 224 pound ağırlığındadır. Tek silindirli 124cc SOHC hava soğutmalı yakıt enjeksiyonlu dört zamanlı motor, size galon başına tahmini 166,5 mil yol kat edecek 1,6 galonluk yetersiz bir yakıt deposuna sahip beş ileri manuel şanzımanla eşleştirilmiştir. Hepsi yaklaşık 60 mil / saat azami hızda.

Süspansiyonu – şok edici bir şekilde – ters hidrolik ön çatal ve tek bir hidrolik arka amortisör ile büyük çocuklar gibidir. Honda, değiştirilebilir bir yağ filtresi ve iki parçalı iniş borusu/susturucu sağlayarak uygulamalı kendin yap bakımını aktif olarak teşvik eder. Sadece bu da değil, dört gövde paneli de çıkarılıp özelleştirilebilir.

En yeni model üç donanımda gelir – standart (3.599 ABD Doları temel MSRP), ABS (3.799 ABD Doları temel MSRP) ve SP (3.699 ABD Doları temel MSRP). Tahmin edebileceğiniz gibi, ABS versiyonunda kilitlenmeyen bir fren sistemi bulunurken SP, özel (SP) grafik paketine sahip standart modeldir.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow