Attack on Titan 4. Sezon 3.Bölüm Çıkış Tarihi,fragman,oyuncu kadrosu,olay örgüsü daha fazlası

Lucy-Jo Finnighan ❘ Yayınlanan: 2022-12-05T18:02:56 ❘ Güncellenmiş: 2022-12-05T18:03:03 Anime’nin son bölümü olan Attack on Titan Season 4 Part 3 yakında yayınlanıyor – işte çıkış tarihi ve fragmanından oyuncu kadrosuna, olay örgüsüne ve diğer ayrıntılara kadar şimdiye kadar bildiğimiz her şey burada. Attack on Titan, son yılların en etkili animelerinden biri oldu, bu yüzden yakında sona […]

Attack on Titan 4. Sezon 3.Bölüm Çıkış Tarihi,fragman,oyuncu kadrosu,olay örgüsü daha fazlası
Anime’nin son bölümü olan Attack on Titan Season 4 Part 3 yakında yayınlanıyor – işte çıkış tarihi ve fragmanından oyuncu kadrosuna, olay örgüsüne ve diğer ayrıntılara kadar şimdiye kadar bildiğimiz her şey burada.

Attack on Titan, son yılların en etkili animelerinden biri oldu, bu yüzden yakında sona ermesi çok önemli. Son sezonun neredeyse üç yılda üç bölüme ayrılmasına rağmen, hayranlar hala koltuklarının kenarında.

İlk olarak dev canavar titanlarla savaşan insanlığın kalıntılarının bir çekimi olarak başlayan anime, 2013’te ilk çıkışından bu yana pek çok dönüş ve dönüş yaptı ve finali şimdiye kadarki en yürek burkan bölüm olacak.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Hajime Isayama’nın mangayı bitirmesi şimdiden etkileyici bir olay oldu. Açıkçası, animenin son bölümü için pek çok soruyla birlikte çok fazla beklenti var, bu yüzden Attack on Titan’ın kapanış sayısı hakkında şimdiye kadar bildiğimiz her şey burada.

Attack On Titan 4. Sezon 3. Bölüm çıkış tarihi: Ne zaman çıkıyor?

Anime sezonlarının kesin çıkış tarihlerini prömiyerlerinden hemen öncesine kadar bırakmama alışkanlığı vardır, şu ana kadar sahip olduğumuz tek bilgi, Attack On Titan 4. Sezon 3. Bölüm 2023’te yayınlanacak.

Sadece 2023’ün başları olmasını umabiliriz, ancak anime stüdyosu MAPPA Studio şu anda Chainsaw Man ile oldukça meşgul olduğundan, biraz daha bekleyebilirdik.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Uluslararası gösterim daha uzun sürebileceğinden doğal olarak izleyicinin ülkesine bağlı olarak prömiyer tarihlerinde de farklılıklar olabilir.

Attack On Titan 4. Sezon 3. Bölüm fragmanı: Fragman var mı?

Resmi bir fragman yayınlanmazken, kısa bir tanıtım klibi şurada görüntülenebilir: Youtube, ve aşağıdan kontrol edebilirsiniz:

Kahramanlarımızın eski titan kahramanımız Eren Yeager ile mücadelesini anlatan dizinin final bölümü için bir de tanıtım görseli yayınlandı:

titan'a saldırı posterigevrek rulo

Attack On Titan 4. Sezon 3. Bölüm oyuncu kadrosu: Gelecek sezonda kimler başrolde?

Attack on Titan karakterleri sinek gibi düşmeyi severken, son sezonda en azından Japonca dub için onaylanmış rollerimiz var.

Ana kadro için Yuki Kaji, Yui Ishikawa ve Marina Inoue sırasıyla Eren Yeager, Mikasa Ackerman ve Armin Arlert rollerini yeniden canlandıracaklar.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Başlıca yardımcı oyuncular için ise Hiroshi Kamiya Levi Ackerman’ı seslendirecek, Kishou Taniyama Jean Kirstein’ı oynayacak ve Yoshimasa Hosoya Reiner Braun olarak geri dönecek.

Büyük ekip üyelerine gelince, bu son sezon Jun Shishido ve Yuichiro Hayashi tarafından yönetilecek.

Attack On Titan 4. Sezon 3. Bölüm konusu: Gelecek sezon ne olacak?

Gösteriye ve manganın resmi konusuna göre Attack on Titan “insanlığın, onları Titanlar olarak anılan devasa insan yiyen insansı yaratıklardan koruyan üç devasa duvarla çevrili şehirlerde yaşamaya zorlandığı bir dünyada geçiyor; Hikaye, memleketinin yıkımına ve annesinin ölümüne neden olan Titanları yok etmeye ant içen Eren Yeager’ı takip ediyor.”

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Eren artık görünüşe göre hikayenin kötü adamı haline geldiği için final sezonu ilk olduğundan çok farklı bir hikaye haline geldi. Titan güçlerine sahip olduğunu keşfettikten ve dev canavarların tarihini ve kökenini öğrendikten sonra, şimdi ona karşı çıkan tüm insanlara karşı yok etme sözü verdi.

4. Sezon 2. Bölümde Eren’in başlattığı Gümbürtü’de ​​hayatta kalabilmek için Paradis ve Marley halkının artık farklılıklarını bir kenara bırakması gerekiyor.

Hayranlar bu son birkaç bölümde pek çok şaşırtmaca bekleyebilirler ve finalin inanılmaz derecede duygusal olacağını söylemek bazı şeyleri ortaya koymaktır. çok hafifçe.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Daha fazlasını öğrendiğimizde bu makale güncellenecektir. Bu arada, diğer TV merkezlerimize göz atın:

Kıdem tazminatı Sezon 2 | Sonumuz HBO | Yenilmez Sezon 2 | The Boys 4. Sezon | Stranger Things Sezon 5 | Aktarım Sezon 4 | Ted Lasso Sezon 3 | Sen Sezon 4 | Witcher Sezon 3 | Witcher: Kan Kökeni

Attack on Titan şu anda Crunchyroll’da izlenebiliyor.

Teknory