Attack On Titan Animatörleri Studio Wit, One Piece’in ‘East Blue’ Destanını Netflix ile Yeniden Yapıyor

Netflix ilk destanı yeniden çekeceğini duyurdu Bir parça, ve bunu piyasadaki en iyi animasyon stüdyolarından biriyle yapıyor. Hafta sonu Netflix, Netflix’in 25. yıldönümünü kutlayan bir buçuk dakikalık bir video yayınladı. Bir parça anime, arkasında ekip olan Wit Studio’nun olduğunu ortaya koyuyor Casus Aile ve ilk üç sezonu Titan’a Saldırı, “ikonik East Blue destanından başlayarak One […]

Attack On Titan Animatörleri Studio Wit, One Piece’in ‘East Blue’ Destanını Netflix ile Yeniden Yapıyor

Netflix ilk destanı yeniden çekeceğini duyurdu Bir parça, ve bunu piyasadaki en iyi animasyon stüdyolarından biriyle yapıyor.

Hafta sonu Netflix, Netflix’in 25. yıldönümünü kutlayan bir buçuk dakikalık bir video yayınladı. Bir parça anime, arkasında ekip olan Wit Studio’nun olduğunu ortaya koyuyor Casus Aile ve ilk üç sezonu Titan’a Saldırı, “ikonik East Blue destanından başlayarak One Piece mangasının tamamen yeni bir anime uyarlamasını” üretiyor. Şirket ne zaman bekleyeceğini söylemese de Netflix’e gelecek.

Aşağıdaki duyuruya kendiniz göz atın:

Özellikle Doğu Mavisi destanı, dünyanın ilk bilgesidir. Bir parça sırasıyla 100 bölüm ve kabaca 60 bölümü kapsayan manga ve anime. Bu yeniden yapım, adı verilecek Tek ParçaEast Blue destanının manga versiyonunun bir anime uyarlamasıdır, bu da muhtemelen devam eden seriden farklı olacağı anlamına gelir. Bir parça anime.

Bu duyuru videosunun ötesinde Netflix, konuyla ilgili pek fazla açıklama yapmadı. Tek Parça, bu yüzden oyuncu seçimi ve piyasaya sürülmesi bilinmiyor.

Bu arada oku oyun Bilgilendiricisi One Piece Odyssey incelemesi.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow