Avatar iptal edilen devam filmi ‘The High Ground’ çılgınca geliyor

Cameron Frew ❘ Yayınlanan: 2022-11-08T09:55:41 ❘ Güncellenmiş: 2022-11-08T09:55:41 James Cameron, sıfır yerçekimi savaşlarına sahip çılgın bir Avatar devamı olan ‘The High Ground’ için iptal edilen planları açıkladı. Avatar: The Way of Water’a bir aydan az bir süre kaldı. küre. İnternetteki insanların sizi inandıracaklarına rağmen. Bu, Avatar 2 ticari olarak başarılı olursa, The Seed Bearer, The …

Avatar iptal edilen devam filmi ‘The High Ground’ çılgınca geliyor

Yayınlanan: 2022-11-08T09:55:41

Güncellenmiş: 2022-11-08T09:55:41

James Cameron, sıfır yerçekimi savaşlarına sahip çılgın bir Avatar devamı olan ‘The High Ground’ için iptal edilen planları açıkladı.

Avatar: The Way of Water’a bir aydan az bir süre kaldı. küre. İnternetteki insanların sizi inandıracaklarına rağmen.

Bu, Avatar 2 ticari olarak başarılı olursa, The Seed Bearer, The Tulkun Rider ve The Quest for Eywa’nın izleyeceği planlanan dört devam filminden ilki.

Bir zamanlar bütün bir yılını asla görmeyeceğimiz bir devam filmi üzerinde çalışarak geçiren yönetmen için The Way of Water uzun bir yolculuk oldu: The High Ground.

James Cameron, iptal edilen bir Avatar devam filmi için 130 sayfalık bir senaryo yazdı

ile yeni bir röportajda Toplam FilmCameron, The High Ground başlıklı Avatar devam filmi hakkında konuştu. Aptalca, dayanıksız bir fikir değildi – bütün bir yıl boyunca üzerinde çalıştı ve açılış için 130 sayfalık bir senaryo yazdı.

“Etrafta dolaşıyorduk. Yazarlardan oluşan bir ekiple çalışıyordum. Bir sürü fikrimiz vardı. Onu bir kutuya sıkıştırmaya çalıştık ve asla tam olarak uymadı ”diye açıkladı.

“Belli bir noktada, ‘Bitireceğim ve bir film olup olmadığına bakacağım’ dedim. Yaptım. Sanırım 130 sayfada çıktı. ‘Dostum, bu harika bir hikaye. Bu harika bir okuma.’

“Fakat devam filmleriyle ilgili kritik unsurlardan biri eksikti, bu da beklenmeyene yeterince girmemesiydi. Ayrıca Avatar kurallarına göre yeterince oynamadı, bu da bizi hayal dünyasına bağlayacak, ruhsal bir bileşeni olan ve kelimelerle bile tam olarak ölçemeyeceğimiz bir şey. Diğer tüm kutuları işaretledi, ancak bunu işaretlemedi.”

İptal edilen Avatar devamı, bir kanon çizgi romanına uyarlandı

Endişelenmeyin – Cameron The High Ground’u tamamen bitirmedi. “Devam filmlerinin ilk ikisine dağıtmamız gereken unsurları yeniden yapılandırmanın bir yolunu bulduk ve tamamen farklı bir şekilde yeniden başlattık” dedi.

Avatar: The High Ground'un kapağıAvatar: The High Ground'un kapağıKaranlık At Çizgi Romanları

İptal edilen devam filminin bazı bölümleri, 6 Aralık’tan itibaren vizyona girecek olan birinci ve ikinci film arasında geçen bir çizgi roman için uyarlandı.

“İçinde harika şeyler var. Demek istediğim, Na’vi sıfır-G’de ok ve yaylarla savaşıyor,” diye devam etti Cameron.

“Yani, oradayım! O filmi görmek istiyorum. Ancak aklımdaki genel hikayeyi ve tematik hedefleri yeterince gerçekleştirmedi. Bu yüzden onu bir Dark Horse çizgi romanına dönüştürüyoruz. Birinci ve ikinci film arasında geçen o ara savaşı görebileceksiniz.”

Avatar: The Way of Water 16 Aralık’ta vizyona girecek. Daha fazlasını buradan öğrenebilirsiniz.

Teknory