Aynı anda 6 cihazı şarj eden bu güç bankasında %27 tasarruf edin

TL;DR: 24 Mayıs itibarıyla Flash Pro Plus 100W USB-C 25000mAh Güç Bankasına sahip olun(yeni bir sekmede açılır) ve altı adede kadar cihazı yalnızca 229,99 ABD Doları karşılığında şarj edin — bu %27 indirim anlamına gelir. Apple ekosisteminden birden fazla cihaz taşıyorsanız, hepsini canlı tutma mücadelesini muhtemelen biliyorsunuzdur. Ayrıca, bir prizden uzakta olduğunuzda, şarj edebilecekleriniz konusunda […]

Aynı anda 6 cihazı şarj eden bu güç bankasında %27 tasarruf edin

TL;DR: 24 Mayıs itibarıyla Flash Pro Plus 100W USB-C 25000mAh Güç Bankasına sahip olun(yeni bir sekmede açılır) ve altı adede kadar cihazı yalnızca 229,99 ABD Doları karşılığında şarj edin — bu %27 indirim anlamına gelir.


Apple ekosisteminden birden fazla cihaz taşıyorsanız, hepsini canlı tutma mücadelesini muhtemelen biliyorsunuzdur. Ayrıca, bir prizden uzakta olduğunuzda, şarj edebilecekleriniz konusunda kendinizi daha da sınırlı bulabilirsiniz.

Aynı anda altı cihazı çalıştırın(yeni bir sekmede açılır)Flash Pro Plus Güç Bankası ile her yerden. Bu güçlü küçük şarj cihazı, USB-C MacBook’unuzu bile şarj edebilir. Sadece 229,99$’a (kayıtlı 319$) bir tane alın.

Aynı anda altı cihazın suyunu çıkarın

Flash Pro Plus, bilgisayarınızı güçlendirmek için yüzeyinde 15 W’lık bir kablosuz şarj cihazı barındırır. uyumlu iPhone(yeni bir sekmede açılır) veya Android akıllı telefon. Herhangi bir Apple Watch modelini çalıştırmak için manyetik bir şarj cihazı da vardır.

Bir standart USB çıkışı ve üç USB-C çıkışı ile dört cihazı daha şarj edin. iPad, AirPods ve MacBook’unuzu bağlayabilir ve iPhone’unuzu ve Apple Watch’unuzu kablosuz olarak şarj olacak şekilde yüzeyde ayarlayabilirsiniz. Ve yine de altıncı bir cihazı çalıştırmak için başka bir ücretsiz şarj bağlantı noktanız olur.

Flash Pro Plus, 25.000 mAh gibi devasa bir pil kapasitesine sahiptir.(yeni bir sekmede açılır). Üretici, güç bankasının bir iPhone 12 Pro’yu tek bir şarjla yedi defaya kadar şarj edebileceğini belirtiyor.

Ayrıca hızlı şarjın cihazınızı yüzde 0’dan yüzde 100’e 70 dakika gibi kısa bir sürede çıkardığını iddia ediyor. Zor durumdaysanız bu harika. Cihazlarınızın gerçek zamanlı pil yüzdelerini ve her bağlantı noktasından güç çıkışını bir OLED ekranda görüntüleyin.

Taşınabilir, kullanışlı bir şarj çözümü

Flash Pro Plus’ı cebinizde veya çantanızda taşıyın, böylece cihazlarınızı çalıştırmanız gereken her an yanınızda olsun. Ya da tek bir güç bağlantısıyla birden fazla cihazı çalıştırmak için doğrudan evde doğrudan şarjla kullanabilirsiniz.

Bir sonraki seyahatinize çıktığınızda, yeni Flash Pro Plus’ınızı verilen taşıma çantasına koymayı unutmayın. TSA onaylı olduğu için havayolu seyahati için bile güvenlidir.

Hareket halindeyken cihazlarınızı güçlendirmenin yeni yolu ile tanışın.

Flash Pro Plus 25.000mAh Güç Bankasını Alın(yeni bir sekmede açılır) sadece 229,99 $ (319 $ kayıt).

Fiyatlar değişebilir.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow