Baldur’s Gate 3 şimdiden Steam’in şimdiye kadarki en büyük oyunlarından biri

Baldur Kapısı 3 sadece 3 Ağustos’ta çıkmış olabilir, ancak şimdiden Steam’in en büyük oyunlarından biri, eşzamanlı kullanıcı rekorunu o kadar yükseltti ki, şimdiden Steam’in şimdiye kadarki en çok oynanan on oyunu arasında yerini sağlamlaştırdı. Yapım aşamasında onlarca yıl olan merakla beklenen devam filmi, tüm hafta sonu boyunca kendi eşzamanlı rekorunu defalarca kırdı (ve – bu […]

Baldur’s Gate 3 şimdiden Steam’in şimdiye kadarki en büyük oyunlarından biri

Baldur Kapısı 3 sadece 3 Ağustos’ta çıkmış olabilir, ancak şimdiden Steam’in en büyük oyunlarından biri, eşzamanlı kullanıcı rekorunu o kadar yükseltti ki, şimdiden Steam’in şimdiye kadarki en çok oynanan on oyunu arasında yerini sağlamlaştırdı.

Yapım aşamasında onlarca yıl olan merakla beklenen devam filmi, tüm hafta sonu boyunca kendi eşzamanlı rekorunu defalarca kırdı (ve – bu bir abartı değil – bu makaleyi yazmaya başladığımdan beri en az altı kez).

Yazma sırasında, Baldur Kapısı’nın 3’üeş zamanlı Steam zirvesi 809.012 ile dokuzuncu sırada yer alıyor SteamDBŞimdiye kadarki en yüksek eşzamanlı kullanıcı kayıtlarına sahip ve Apex Legends’ı ilk ondan on birinci sıraya iten oyunların listelerinde.

Bu, sadece üç gün içinde, Baldur Kapısı 3 gibi oyunlardan daha fazla eşzamanlı oyuncuya (yani rekorun kırıldığı sırada tamamı oturum açmış ve aktif olarak oyunda olan eşzamanlı oyunculara) sahiptir. Valheim, Grand Theft Auto 5, Ve Kader 2.

Daha da şaşırtıcı olanı, Baldur Kapısı 3 şu anda Steam’de son 24 saatte en çok oynanan ikinci oyun ve bu hafta sonu Dota 2 ve PUBG: Battlegrounds’tan bile daha fazla eşzamanlı oyuncuyla övünüyor. Steam’deki tüm oyunlar arasında yalnızca CS:GO’da son 24 saatte daha fazla eşzamanlı oyuncu oldu.

“PC’de 50 saat boyunca bir karakter oynadım. Bu, oyunu bitirmek için yeterli değildi ve hala 2. Perde’nin başlarından ortalarına doğru ilerliyorum, ancak genişleyen ölçeği anlamak için fazlasıyla yeterli. Baş editörümüz Jake, merakla beklenen RPG hakkında şunları söyledi ve ona beş üzerinden beş yıldız verdi.

Bunu söylerdik Baldur Kapısı 3 biridir en iyi RPG’ler ancak bazı arkadaşlarınızla bir sonraki maceranın peşindeyseniz, bir listemiz var. en iyi MMO’lar fazla. Ancak, devasa dünyaları kendi başınıza keşfetmeyi tercih ediyorsanız, listemize göz attığınızdan emin olun. en iyi tek oyunculu oyunlar.

Teknory