‘Yıldız Savaşları’ Bekçisi, İnsanların Kendi Görüşlerine Sahip Olma Hakkı Olduğuna İnanamadı

Yıldız Savaşları hayranlar, evrenin ısı ölümüne kadar prequel üçlemesini tartışacaklar. Cehennem, hayatta kalan iki insan izole edilmiş donmuş bir ayda yalnız bir yaşam sürmeye çalışsa bile, içlerinden biri muhtemelen “tamam tabii, ışın kılıcı savaşlarının koreografisi iyi, ama George Lucas’ın” diyalog!” 2010’ların ortalarından bu yana, çocukken ön filmlerden keyif alan hayranlar ve… eh, herkes arasında büyüyen […]

‘Yıldız Savaşları’ Bekçisi, İnsanların Kendi Görüşlerine Sahip Olma Hakkı Olduğuna İnanamadı

Yıldız Savaşları hayranlar, evrenin ısı ölümüne kadar prequel üçlemesini tartışacaklar. Cehennem, hayatta kalan iki insan izole edilmiş donmuş bir ayda yalnız bir yaşam sürmeye çalışsa bile, içlerinden biri muhtemelen “tamam tabii, ışın kılıcı savaşlarının koreografisi iyi, ama George Lucas’ın” diyalog!”

2010’ların ortalarından bu yana, çocukken ön filmlerden keyif alan hayranlar ve… eh, herkes arasında büyüyen bir ayrılık var. 2000’lerin başında 9-12 yaşlarında olanlar, şimdi nostaljiyle geçmişe bakıyor ve yargılamakta çok mu hızlı davrandığımızı merak ediyor.

Gibi, Sith’in intikamı artık genellikle “en iyi” olarak adlandırılıyor Yıldız Savaşları neden olan film herkesin aklını kaçırdığını varsayan bir hayran:

Reddit ile görüntü

Filmin savunucuları buna işaret ediyor Sith’in intikamı kolayca prequel üçlemesinin en iyisidir, ancak diğerleri bunun aşılması gereken yüksek bir çıta olmadığına hemen işaret eder. Devam filmi üçlemesinin savunucuları daha sonra ortaya çıkıp daha yeni filmlerin daha yetkin bir şekilde yapıldığını (eh, belki de değil) iddia ediyor. Skywalker’ın Yükselişi) ve izlemesi daha kolay.

Bu tartışma sonsuza dek sürecek. Muhtemelen bunu hatırlamaya değer Yıldız Savaşları birkaç yıl içinde 50. yıl dönümüne yaklaşıyor, bu da kaçınılmaz olarak çok farklı yaş ve bakış açılarına sahip muazzam bir hayran kitlesine sahip olduğu anlamına geliyor. Kabul etmemiz gerekse de, çatışma kaçınılmazdır. Yıldız Savaşları Hayran topluluğu, tartışmalar olmadan çok daha sıkıcı olurdu.

Teknory