Barbie Direktörü Yeni James Bond İçin Ken Aktörünü Teklif Ediyor (& Bu Ryan Gosling Değil)

Özet Barbie yönetmen Greta Gerwig, Basketbol Ken’i oynayan Kingsley Ben-Adir’in BarbieJames Bond’un bir sonraki dönemine liderlik etmek için mükemmel bir seçim olurdu. Ben-Adir’in etkileyici oyunculuk bilgisi ve izleyicileri büyüleme yeteneği, onu ikonik 007 rolü için tanınabilir ve yetenekli bir seçim haline getiriyor. Disney+’daki rolü de dahil olmak üzere casusluk hikayeleriyle ilgili deneyimi Gizli İstilaçok yönlülüğünü […]

Barbie Direktörü Yeni James Bond İçin Ken Aktörünü Teklif Ediyor (& Bu Ryan Gosling Değil)

Özet

  • Barbie yönetmen Greta Gerwig, Basketbol Ken’i oynayan Kingsley Ben-Adir’in BarbieJames Bond’un bir sonraki dönemine liderlik etmek için mükemmel bir seçim olurdu.
  • Ben-Adir’in etkileyici oyunculuk bilgisi ve izleyicileri büyüleme yeteneği, onu ikonik 007 rolü için tanınabilir ve yetenekli bir seçim haline getiriyor.
  • Disney+’daki rolü de dahil olmak üzere casusluk hikayeleriyle ilgili deneyimi Gizli İstilaçok yönlülüğünü ve yeni bir bakış açısı getirme potansiyelini sergiliyor. James Bond franchise.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Barbie yönetmen Greta Gerwig bir sonraki film için filmdeki birçok Ken oyuncusundan birini teklif ediyor James Bond Yapım sırasında onu etkiledikten sonra filmi çekiyor ve seçimi Ryan Gosling değil. 2023 yapımı filmde Gosling’den Ken’e Barbieland’deki diğer birçok kişi katıldı; grupta Simu Liu, Ncuti Gatwa, Kingsley Ben-Adir ve Scott Evans gibi gelecek vaat eden aktörler yer alıyordu. Bu arada, uzun süredir yapımcılar James Bond franchise şu anda Daniel Craig’in 2021’de ayrılmasının ardından Ian Fleming’in centilmen casusu rolünü üstlenecek yeni bir yıldıza hazırlanıyor. Ölmeye Zaman Yok.

İle Barbie Yaz gişesinde hakimiyet kuran Gerwig, film/awards/greta-gerwig-barbie-ryan-gosling-sequel-interview-1235775266/” rel=”noopener noreferrer” target=”_blank”>Çeşitlilik Filmin oyuncu kadrosundaki hangi üyenin yeni bir çağa liderlik etmek için mükemmel bir aday olabileceği hakkında James Bond franchise. Gosling’in Beach Ken’inin karmaşık saflığı ve müzikal sayıları izleyicileri büyülese de Gerwig, Ben-Adir’in sette yönetmenliğe verdiği tepkilerden ve filmin doruk noktasında izleyicileri büyüleme becerisinden etkilenmiş ve onu onun başrolünü üstlenmesini görmek için istekli bırakmıştı. 007. Aşağıdaki Gerwig’in yorumlarına göz atın:

Herkesin çenesi düştü. Ben de bu görüntüleri James Bond’u yapan kişiye derhal ulaştırın dedim.


Kingsley Ben-Adir Neden James Bond İçin Mükemmel Bir Seçim Olabilir?

Gravik, Gizli İstila'da Rusya'da bomba patlattı

2020’de BAFTA Yükselen Yıldız Ödülü’ne, 2020 Chicago film Eleştirmenleri Birliği Ödülleri’ne aday olan ve 2020 Gotham Ödülleri Çığır Açan Erkek Oyuncu ödülü ile 2020 Atlantic film Critics Circle’ın Çığır Açan Oyuncu ödülünü kazanan Ben-Adir, şimdiden kendisini bir oyuncu olarak kanıtladı. dikkat edilmesi gereken bir aktör. Merkezi rollerle OA, Zirve Blinders’ıve Malcolm X’in ünlü bir portresi Miami’de Bir Gece… Ken rolünü oynamadan önce BarbieAktör, yalnızca çeşitli rollerin üstesinden gelebildiğini değil, aynı zamanda geniş bir izleyici kitlesi tarafından tanınabildiğini de kanıtladı. Bu nedenle, James Bond rolüne seçilmesi kesinlikle onun 007’yi canlandırmasını görmek isteyen bir izleyici kitlesinin ilgisini çekecek.

Dahası, Ben-Adir’in son filmografisi aracılığıyla casusluk hikayeleri konusunda zaten bir deneyimi var. Barbieoyuncu ayrıca 2023’te Disney+’da izleyicilerin dikkatini çekti. Gizli İstila mini dizi. Samuel L Jackson’ın Nick Fury’si ile şekil değiştiren haydut bir Skrull hücresi arasındaki casusluğa ve entrikalara odaklanan bir hikaye. Gizli İstila Ben-Adir’in, büyük uluslararası gerilimlerden yararlanarak Dünya liderliğine sızmayı planlayan, hayal kırıklığına uğramış eski Skrull ajanı Gravik rolünü üstlendiğini gördü. Aktör kötü adamı canlandırırken, Ben-Adir’in Gravik rolündeki performansı ona bu türde deneyim kazandırdı ve James Bond rolünü üstlenmek, Marvel rolünü alt üst etmesine olanak tanıdı.

Ben Adir ve Barbieİnanılmaz oyuncu kadrosu yaz boyunca izleyicileri meşgul etti ve harekete geçirdi, bu da filmin 2023’te vizyona giren filmler arasında öne çıkan bir hit olmasını sağladı. Bu nedenle sinemaseverler, Ben-Adir ve diğerlerinin bundan sonra nereye gideceğini merakla bekleyecekler çünkü aktör 2024’te daha da etkileyici olmaya hazırlanıyor. Bob Marley: Bir Aşk. Sırasında James BondYapımcılar serinin Craig sonrası gidişatıyla ilgili bir zorlukla karşılaşabilir, Gerwig’in önerisi belki de bir sonraki 007’yi bulmalarına yardımcı olabilir.

Daniel Craig’in James Bond destanı şu anda Prime Video’da izlenebiliyor. Barbie şu anda Amazon, Apple TV ve Microsoft Store dahil olmak üzere İstek Üzerine Video hizmetlerinden kiralanıp satın alınabiliyor ve Max yayın sürümü 2023 Sonbaharı için ayarlanıyor.

Kaynak: film/awards/greta-gerwig-barbie-ryan-gosling-sequel-interview-1235775266/” rel=”noopener noreferrer” target=”_blank”>Çeşitlilik

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow