‘The Flash’ın Bir Güven Oyu Daha Alması Hayranlara Barry Allen’ın DCU Geleceği İçin Umut Verdi

Warner Bros aracılığıyla görüntü DC Universe hayranları, yaklaşan filmin resmi afişinden sonra biraz endişeliydi. Flaş bu hafta yayınlandı. Düşmanlık çevredeki tartışmalardan kaynaklanıyor Flaş yıldız Esra Miller. DCU’da Barry Allen rolünü canlandıran 30 yaşındaki oyuncu birçok suçla itham edildi. Listede bir kadını boğmak, bir karaoke barda rastgele kişilere saldırdıktan sonra taciz ve ahlaksız davranışla suçlanmak, hırsızlık […]

‘The Flash’ın Bir Güven Oyu Daha Alması Hayranlara Barry Allen’ın DCU Geleceği İçin Umut Verdi

Warner Bros aracılığıyla görüntü

DC Universe hayranları, yaklaşan filmin resmi afişinden sonra biraz endişeliydi. Flaş bu hafta yayınlandı.

Düşmanlık çevredeki tartışmalardan kaynaklanıyor Flaş yıldız Esra Miller. DCU’da Barry Allen rolünü canlandıran 30 yaşındaki oyuncu birçok suçla itham edildi. Listede bir kadını boğmak, bir karaoke barda rastgele kişilere saldırdıktan sonra taciz ve ahlaksız davranışla suçlanmak, hırsızlık yapmak ve diğer şeylerin yanı sıra çocukları kaçırıp tımarlamakla suçlanma yer alıyor. Oyuncu sonunda bir özür yayınlasa da, halkın fikir birliği lehineydi. Flaş katılmak Yarasa kız.

Ancak yaklaşan filmi ve başrol oyuncusunu çevreleyen genel olumsuzluk havasına rağmen, birçok insanın bu konudaki görüşü Flaş Boss Logic olarak da bilinen bir dijital sanatçı, Marvel ve DC işbirlikçisi Kode Abdo’nun projenin “yapılmış en iyi çizgi roman filmlerinden” biri olabileceğini açıklamasının ardından son zamanlarda değiştiği görülüyor.

Abdo, bizzat tanıdığı birinin gördükten sonra film için ne kadar heyecanlı olduğunu Twitter’da paylaştı. Flaş ve yüksek puanlar verdi.

Abdo’nun açıklamalarının ardından bir avuç sosyal medya kullanıcısı konuyla ilgili duygularını dile getirdi. Bir Twitter kullanıcısı şunu ifade etti: Flaş Suçlamalara rağmen Miller’ı tutmaya karar verdilerse, film bir hit olmalı.

Aynı zamanda, başka bir kişi, filmdeki birçok tanıdık yüz nedeniyle beklentilerinin arttığını belirtti. Flaşyıllar önce Batman’i oynayan Michael Keaton da dahil.

Başka bir sosyal medya kullanıcısı, görmeyi dört gözle beklediklerini açıkladı. Flaş. Aynı kişi, bu filmin DC Universe CEO’su James Gunn’ı diğer projelerde ilerleme şeklini değiştirmeye sevk etmiş olabileceğini öne sürecek kadar ileri gitti.

James Gunn’ın filmi coşkuyla onaylaması insanları ikna etmediyse de, Abdo’nun hakkındaki gönderisi Flaş hayranlara Barry Allen’ın geleceği konusunda kesinlikle biraz umut getirdi.

Ama gerçek şu ki, Miller söz konusu olduğunda kimsenin görüşü ne olursa olsun ve Flaşfilmin sinemalarda başarılı bir şekilde performans gösterip göstermeyeceğini yalnızca zaman gösterecek.

Flaş 16 Haziran’da gösterime girecek.

Teknory