Barbie yıldızının DC’deki dönemi bitmiş olabilir

Görünüşe göre Margot Robbie’nin DC Evrenindeki zamanı, James Gunn’ın DC’nin sinematik geleceği hakkındaki en yeni yorumlarının da gösterdiği gibi resmi olarak sona ermiş olabilir. Karakterlerin mükemmel bir şekilde seçilmesi söz konusu olduğunda DC, son yıllarda pek çok stüdyonun oyuncu seçimi kararlarının hayranlar arasında kafa karışıklığına ve tepkiye neden olması nedeniyle pek de iyi bir performansa […]

Barbie yıldızının DC’deki dönemi bitmiş olabilir

Görünüşe göre Margot Robbie’nin DC Evrenindeki zamanı, James Gunn’ın DC’nin sinematik geleceği hakkındaki en yeni yorumlarının da gösterdiği gibi resmi olarak sona ermiş olabilir.

Karakterlerin mükemmel bir şekilde seçilmesi söz konusu olduğunda DC, son yıllarda pek çok stüdyonun oyuncu seçimi kararlarının hayranlar arasında kafa karışıklığına ve tepkiye neden olması nedeniyle pek de iyi bir performansa sahip değil. Her Ben Affleck ve Ezra Miller için Gal Gadot ve Margot Robbie gibi öne çıkanlar var.

Gadot ve Robbie, DCEU’nun tamamındaki en parlak oyunculardan ikisiydi ve Wonder Woman ve Harley Quinn karakterlerini temsil ediyorlardı. Performansları DC’de gördüğümüz en iyi performanslardan bazılarıydı ve karakterler DCEU’da öne çıkıyordu.

Özellikle Robbie, bir bütün olarak süper kahraman türünün en iyi oyuncu kadrosundan biri olarak övüldü ve haklı olarak da öyle. Robbie, Harley’in özünü mükemmel bir şekilde yakaladı ve hayranlara karakterin birçok yönüne dayanan katmanlı bir performans sundu. Harley’i karizmatik, öngörülemez ve çok yönlü bir karakter; mizah, kırılganlık ve deliliğin bir karışımı onu tek boyutlu bir arka plan oyuncusu olmaktan ziyade hem eğlenceli hem de karmaşık kılıyor.

İlkinin kurtarılmasına tek başına yardım etti İntihar Kadrosu Filmde Harley olarak çıktığı her gezide inanılmazdı, ikisi de James Gunn’ınkiler dahil. İntihar Ekibi Ve Yırtıcı kuşlar. Karakteri başka birinin canlandıracağını düşünmek zor ama görünen o ki bu çok yakında gerçeğe dönüşecek.

DC aktörleri James Gunn yeni DC Universe’de kalıyor

James Gunn ve Peter Safran bildiğimiz DC Evrenini yeniden başlatmaya çalışırken, planın yalnızca birkaç karakterin DCEU’dan DC Evrenine geçiş yaparak sıfırdan başlaması konusunda oldukça kararlıydılar. DC’nin yeni döneminde özellikle hangi karakterlerin ve oyuncuların yer alacağına dair çeşitli konuşmalar yapıldı. Ancak Gunn’ın son yorumları, DCEU’dan DC Evreni’ne geçiş yapan DC oyuncularının listesinin bir zamanlar düşündüğümüz kadar uzun olmayabileceğini ima ediyor gibi görünüyor.

Threads’deki bir hayran tarafından Blue Beetle’ın geleceğinin neler olabileceği ve aynı isimli filmin yeni DC Evreni’ne nasıl bağlanabileceği sorulduğunda Gunn, hayrana Xolo Maridueña’nın hiçbir yere gitmeyeceğine dair güvence verdi. Bu çok da şaşırtıcı değildi çünkü daha önce Maridueña’nın yeni DC Evreninde Mavi Böcek rolünü yeniden canlandıracağı ve hatta Gunn’ın filmin tanıtımını yaparken filmi yeni evreninin bir parçası olarak adlandıracağı ima edilmişti.

Şaşırtıcı olan şey, hayrana sadece Maridueña’nın Blue Beetle oynamaya devam edeceğine dair güvence vermek yerine, Gunn’ın aynı zamanda ortalıkta kalacak diğer birkaç karakter hakkında daha fazla netlik eklemeyi seçmesiydi. Bu harika olsa da karar, Margot Robbie ve Gal Gadot da dahil olmak üzere pek çok önemli DCEU yıldızının geleceği hakkında şüphelere yol açtı çünkü Safran ile birlikte inşa ettikleri yeni DC Evreninde her iki aktrisin de isimleri Gunn tarafından belirtilmedi.

“Xolo Maridueña DCU’da Blue Beetle’ı oynamaya devam edecek, Viola Davis Amanda Waller’ı ve John Cena Peacemaker’ı oynayacak.” Gunn Konulara yorum yaptı.

Gunn’ın, her ikisinin de önceden onaylanmış projelere bağlı olması nedeniyle yalnızca Cena ve Davis’ten bahsetmeyi seçmiş olması mümkün. Bununla birlikte, hayranlara DC Evreni için öncelik olarak gördüğü mevcut DCEU karakterlerinin geleceği konusunda güvence vermek isteseydi Robbie’nin Harley Quinn’i ve Gadot’un Wonder Woman’ının da listede yer alacağını düşünebiliriz.

Gunn, bu kişilerin isimlerini konuşmadan çıkararak, inşa edilmekte olan yeni evrende Gadot’nun Wonder Woman’ına ya da Robbie’nin Harley Quinn’ine yer olmayabileceği yönündeki söylentileri bir kez daha besledi.

Gunn, iki aktrisin başrolde olacağı projelerle ilgili söylentileri çürütmek konusunda hızlı davrandı ve Robbie’yi Harley olarak geri getirip getirmediği sorulduğunda sık sık lafı dolandırmadı.

Daha bu mart ayında Robbie ile tekrar çalışma konusunda soru sorulduğunda, Gunn, oyuncuyla “kesinlikle” tekrar çalışacağını belirtti ancak bu çalışmanın yeni bir DC projesi için olduğuna dair hiçbir zaman umut vermedi. Ve Harley merkezli bir projeyle ilgili söylentiler çıkınca, Gunn söylentiyi susturmakta hiç sorun yaşamadı Harley’in belki de bir şekilde geri döneceğine dair umut verici bir şaka sunmadan.

Tabii ki Gunn’ın Robbie’yi DC’de tutmaya çalışması ve o kartı eline yakın tutması ihtimali var. Ancak Robbie’nin DC Evrenindeki geleceği konusunda pek iyimser hissetmiyoruz.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow