Başkanlar Günü’nde şimdi %43 indirimli olan bu kablosuz şarj istasyonuyla aynı anda üç cihazı çalıştırın

TL;DR: 20 Şubat’a kadar, MagStack Katlanabilir 3’ü 1 Arada Kablosuz Şarj İstasyonu(Yeni bir sekmede açılır) 69,99$ yerine sadece 39,99$’dan satışta. Bu, %42 tasarruf anlamına gelir ve tipik satış fiyatından yaklaşık %11 daha azdır. Bahar temizliği kapıda! Bu yıl biraz erken başlamak istiyorsanız, komodininizdeki, çalışma masanızdaki, mutfak tezgahınızdaki veya go-to cihazlarınızı şarj etmeyi tercih ettiğiniz her […]

TL;DR: 20 Şubat’a kadar, MagStack Katlanabilir 3’ü 1 Arada Kablosuz Şarj İstasyonu(Yeni bir sekmede açılır) 69,99$ yerine sadece 39,99$’dan satışta. Bu, %42 tasarruf anlamına gelir ve tipik satış fiyatından yaklaşık %11 daha azdır.


Bahar temizliği kapıda! Bu yıl biraz erken başlamak istiyorsanız, komodininizdeki, çalışma masanızdaki, mutfak tezgahınızdaki veya go-to cihazlarınızı şarj etmeyi tercih ettiğiniz her yerde dağınıklığı azaltmanın kolay bir yolu var: MagStack Katlanabilir 3’ü 1 Arada Kablosuz Şarj İstasyonu.

Bu şarj çözümü, üç cihazı aynı anda çalıştırmanın düzenli bir yolunu sunar.(Yeni bir sekmede açılır) — akıllı telefonunuzdan Apple Watch’ınıza ve hatta Bluetooth kulaklıklara. Ve Başkanlar Günü Kampanyası sırasında, 20 Şubat’a kadar yalnızca 39,99 ABD doları karşılığında web’de bulunan en iyi fiyata bir tane eve getirebilirsiniz.

MagStack Katlanabilir 3’ü 1 Arada Kablosuz Şarj İstasyonu, aynı anda üç şeyi şarj etmek için şık bir nokta sunarak göze hoş görünmeyen birden fazla kabloyu ortadan kaldırmanıza yardımcı olur. Eşsiz üçü bir arada katlanabilir tasarımı, iPhone, Apple Watch ve AirPods Pro’nuzu şarj edebilen üç kablosuz şarj noktası sağlar.(Yeni bir sekmede açılır)veya diğer Qi uyumlu Android telefonlar veya Bluetooth kulaklıkları kolayca bağlayarak masanızdaki veya komodininizdeki dağınıklığı ortadan kaldıran estetik açıdan hoş bir şarj seçeneği sunar.

Rahatlığınız için yüzen bir ayakla donatılan bu şarj cihazı, güç açıkken FaceTime’ı kullanmanıza veya videoları rahatça izlemenize olanak tanır. Sadece bir şeyi şarj etmeniz mi gerekiyor? Gerektiğinde katlanarak yerden tasarruf sağlayan tek cihazlı bir şarj cihazına dönüşebilir. Ve kullanılmadığında, çok yönlü yüzer tasarımı, her yere götürmek için cüzdan boyutunda bir yığın halinde katlanabileceği anlamına gelir.

MagSafe telefon kılıfı hayranları için bu şarj standı MagSafe uyumludur. Henüz bir MagSafe kullanıcısı değilseniz, MagSafe olmayan telefon kılıflarına veya Qi kablosuz şarj işlevlerine sahip telefonlara uyum sağlamak için bir MagSafe Metal Halka içerir.

Bu MagStack Katlanabilir 3’ü 1 Arada Kablosuz Şarj İstasyonunu ve Yüzer Standı kazanmak için Başkanlar Günü kampanyasından yararlanın(Yeni bir sekmede açılır) 20 Şubat 23:59 PT’ye kadar sadece 39,99 $ karşılığında, kupon kodu gerekmez.

Fiyatlar değişebilir.

Teknory