Battle Royale’de Mech’lerle Savaş veya Mecha Break’te Arkadaşların Yanında

Mecha Break, bu gece The Game Awards’ta prömiyeri yapılan Seasun Games’in yeni çok oyunculu ortak makine oyunudur. Armored Core VI ve Zone of the Enders gibi oyunların hayranları bu oyunu radarlarında tutmak isteyebilir. oyun sizi çeşitli modlarda diğer oyuncularla mücadele etmek için görünümünü ve silahlarını kişiselleştirebileceğiniz çeşitli mekanik kıyafetlerin kokpitine yerleştiriyor. En büyük savaş alanı […]

Battle Royale’de Mech’lerle Savaş veya Mecha Break’te Arkadaşların Yanında

Mecha Break, bu gece The Game Awards’ta prömiyeri yapılan Seasun Games’in yeni çok oyunculu ortak makine oyunudur. Armored Core VI ve Zone of the Enders gibi oyunların hayranları bu oyunu radarlarında tutmak isteyebilir.

oyun sizi çeşitli modlarda diğer oyuncularla mücadele etmek için görünümünü ve silahlarını kişiselleştirebileceğiniz çeşitli mekanik kıyafetlerin kokpitine yerleştiriyor. En büyük savaş alanı 48 oyunculu bir battle royale oyunudur. Arkadaşlarınızla birlikte oynamayı tercih ediyorsanız, işbirliği seçeneği üç ila altı oyuncunun özel görevleri tamamlamak için takım oluşturmasına olanak tanır. Diğer hedefler arasında 3v3 arena modu ve 6v6 savaş alanı modu bulunur. Aşağıdaki oyunu çalışırken görün.

Mecha Break’in şu anda yayınlanma penceresi veya duyurulan platformu yok.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow