Önceki Gün sunucuları önümüzdeki ay kapatılacak – Steam ‘kalan tüm oyunculara proaktif olarak para iadesi yapacak’

Doğrulandı Önceki günGeliştirici Fntastic’in artık “resmi olarak faaliyetlerini durdurması” nedeniyle sunucuları 22 Ocak 2024’te kapatılacak. İçinde ifade Yayınlanan Önceki gün Bugün (22 Aralık) Twitter/X hesabından oyunu destekleyenlere teşekkür edildi ancak kendilerine şu söylendi: “Maalesef geliştirme ekibi olmadan projeyi resmi olarak kapatmaktan başka seçeneğimiz yoktu.” Ayrıca açıklamada, oyunun yayıncısı Mytona’nın “tüm oyunu satın alanlar için geri […]

Önceki Gün sunucuları önümüzdeki ay kapatılacak – Steam ‘kalan tüm oyunculara proaktif olarak para iadesi yapacak’

Doğrulandı Önceki günGeliştirici Fntastic’in artık “resmi olarak faaliyetlerini durdurması” nedeniyle sunucuları 22 Ocak 2024’te kapatılacak.

İçinde ifade Yayınlanan Önceki gün Bugün (22 Aralık) Twitter/X hesabından oyunu destekleyenlere teşekkür edildi ancak kendilerine şu söylendi: “Maalesef geliştirme ekibi olmadan projeyi resmi olarak kapatmaktan başka seçeneğimiz yoktu.”

Ayrıca açıklamada, oyunun yayıncısı Mytona’nın “tüm oyunu satın alanlar için geri ödemeleri kolaylaştırmak” amacıyla halihazırda Steam ile birlikte çalıştığı, bundan sonra da “Steam’in artık proaktif olarak kalan tüm oyunculara geri ödeme yapacağı” ifade edildi.

Önceki gün 7 Aralık’ta Steam’de erken erişime sunuldu ancak yalnızca dört gün sonra, Fntastic kapandığını duyurduve oyunun “mali açıdan başarısız olduğunu ve devam edecek paramız olmadığını” belirtti.

O dönemde şöyle deniyordu: “Tüm çabalarımızı, kaynaklarımızı ve çalışma saatlerimizi Önceki günBu bizim ilk büyük maçımızdı. Oyunun tüm potansiyelini ortaya çıkarmak için gerçekten yeni yamalar yayınlamak istiyorduk ancak maalesef çalışmaya devam edecek finansmanımız yok.”

Bu olaylar dizisi, birçok oyuncunun sosyal medyada duruma ilişkin öfkesini ve hayal kırıklığını dile getirmesine yol açtı. Bunlardan birine yanıt veren resmi Fntastic Twitter/X hesabı yazdı: “Bu bizim ilk büyük deneyimimizdi. Olur mu

Erken erişime çıkmadan önce bile, Önceki gün birçok kez ertelendi ve bu yılın başlarında geçici olarak ertelendi Steam’den kaldırıldı.

Erken erişim lansmanından birkaç gün önce Fntastic, “bize inanmayanlara” hitap eden başka bir açıklama yayınladı. Şunu ekledi: “Lütfen bizi dolandırıcılıkla suçlamayın: bu doğru değil. Kimseden tek kuruş almadık. Lütfen bizi varlık değişimiyle suçlamayın: bu da doğru değil. Ekibimiz hayalinizdeki oyunu gerçeğe dönüştürmek için beş yıl boyunca gece gündüz çalıştı.”

Tatillerde oynayacak oyunlar arıyorsanız, listemizde harika tavsiyeler bulabilirsiniz. en iyi bilgisayar oyunlarıaynı zamanda en iyi çok oyunculu PC oyunları.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow