Bebek Yoda, Yeni ‘Mandalorian’ Klibinde İnterneti Topluca Gevrek Hale Getiriyor

X hakkında hala çekinceleriniz varsa mandaloryalı 3. sezon ve Din Djarin’i vesayetindeki Grogu ile ne kadar çabuk yeniden bir araya getirdiğini, Bebek Yoda’nın bazı Bebek Yoda maskaralıklarına alıştığını gösteren bu klibin kalbinizi eritmekle kalmayacak, aynı zamanda ne kadar yanıldığınızı da kanıtlayacak. Mando’nun küçük ekranlardaki yolculuğunun bir sonraki bölümüne resmen iki hafta kaldı, bu yüzden tanıtım […]

Bebek Yoda, Yeni ‘Mandalorian’ Klibinde İnterneti Topluca Gevrek Hale Getiriyor

X

hakkında hala çekinceleriniz varsa mandaloryalı 3. sezon ve Din Djarin’i vesayetindeki Grogu ile ne kadar çabuk yeniden bir araya getirdiğini, Bebek Yoda’nın bazı Bebek Yoda maskaralıklarına alıştığını gösteren bu klibin kalbinizi eritmekle kalmayacak, aynı zamanda ne kadar yanıldığınızı da kanıtlayacak.

Mando’nun küçük ekranlardaki yolculuğunun bir sonraki bölümüne resmen iki hafta kaldı, bu yüzden tanıtım klipleri ve TV reklamları şaşırtıcı derecede amansız bir hızla yağmaya başlayacak. Bugün, Djarin ve Greef Karga arasında, sandalyesini döndürmek için Güç’ü kullanan yaramaz bir baş belası tarafından bozulan basit bir konuşma yayınlandı. Hatta bir meyveyi zorla ağzına çekiyor, bu yüzden sanırım Düzen’in neredeyse yok olduğu bir dünyada eski bir Jedi öğrencisi olduğunuzda, yeteneklerinizle istediğiniz kadar eğlenebiliyorsunuz.

Bebek Yoda, aynı sevimli tiyatrolar sayesinde başlangıçta bir internet fenomeni haline geldi ve mandaloryalı bundan yararlanmaya devam ediyor olması, yapımcıların izleyicileri nasıl bağlayacaklarını tam olarak bildikleri anlamına geliyor.

Hayranlar, Jon Favreau ve Dave Filoni’nin önceki sezonların kalitesine ayak uyduramayacağından endişeleniyor çünkü hikaye sadece bayatlayacak ve Boba Fett’in Kitabıbaşarısızlıkları da bu şüpheleri yeniden ileri sürüyor. Açıkçası, sekiz bölümlük çalışmanın tamamı, Djarin’in galaksideki yan görevleri alması ve Baby Grogu’nun cazibe faktörünü doldurmak için orada olmasından oluşuyorsa, o zaman mandaloryalı buna değmiş olacak.

İlk bölümün 1 Mart’ta yayınlanmasını bekleyebilirsiniz.

Teknory