Dragon’s Dogma 2 Mart Çıkış Tarihini ve Yeni Fragmanını Aldı

Capcom, Dragon’s Dogma 2 için oyunun fantastik aksiyonunu daha fazla sergileyen yeni bir gösteri düzenledi ancak hayranlara en çok istedikleri şeyi verdi: çıkış tarihi. Heyecanla beklenen devam filmi 22 Mart’ta geliyor. Bu tarih tanıdık geliyorsa bunun nedeni, bir değil iki kez yanlışlıkla sızdırılmış olmasıdır. İlk örnek, 22 Mart tarihini ortaya çıkaran PEGI derecelendirmesi sayesinde bu […]

Dragon’s Dogma 2 Mart Çıkış Tarihini ve Yeni Fragmanını Aldı

Capcom, Dragon’s Dogma 2 için oyunun fantastik aksiyonunu daha fazla sergileyen yeni bir gösteri düzenledi ancak hayranlara en çok istedikleri şeyi verdi: çıkış tarihi. Heyecanla beklenen devam filmi 22 Mart’ta geliyor.

Bu tarih tanıdık geliyorsa bunun nedeni, bir değil iki kez yanlışlıkla sızdırılmış olmasıdır. İlk örnek, 22 Mart tarihini ortaya çıkaran PEGI derecelendirmesi sayesinde bu ayın başlarında meydana geldi. İkinci sızıntı, oyunun Steam sayfasındaki bugünkü sunumdan sadece birkaç saat önce gerçekleşti. Ancak her iki ilk açıklamayı da kaçırdıysanız, bugün muhtemelen hoş bir sürpriz olacaktır.

Yeni bir fragman, oyunun hikayesinin daha fazlasını gösterirken aynı zamanda yeni oynanış görüntüleri de sunuyor. Fragmanda yeni Düzenbaz Mesleği’nin yanı sıra devasa heykel, efsanevi canavarlar ve tabii ki ejderhalar gibi yeni düşmanlar da sergileniyor.

Dragon’s Dogma 2 PlayStation 5, Xbox Series X/S ve PC’de çıkıyor.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow