Best Buy 20 Günlük Fırsat indirimi: 29 Kasım’da 50 inç LG TV’de 210 $ tasarruf edin

İşte Best Buy’ın 20 Günlük Fırsat indirimindeki en iyi fırsatlara hızlı bir bakış: En iyi satın alım(yeni bir sekmede açılır) bir dizi hediyeyle tatile geri sayım yapıyor, sadece lordların sıçrayan ve keklik yüklü armut ağaçlarını tek seferlik teknoloji indirimleri için değiştiriyor. Elektronik mağazası, 18 Aralık Pazar gününe kadar 20 Günlük Fırsatlara ev sahipliği yapıyor(yeni bir […]

Best Buy 20 Günlük Fırsat indirimi: 29 Kasım’da 50 inç LG TV’de 210 $ tasarruf edin

İşte Best Buy’ın 20 Günlük Fırsat indirimindeki en iyi fırsatlara hızlı bir bakış:


En iyi satın alım(yeni bir sekmede açılır) bir dizi hediyeyle tatile geri sayım yapıyor, sadece lordların sıçrayan ve keklik yüklü armut ağaçlarını tek seferlik teknoloji indirimleri için değiştiriyor.

Elektronik mağazası, 18 Aralık Pazar gününe kadar 20 Günlük Fırsatlara ev sahipliği yapıyor(yeni bir sekmede açılır) tüm departmanlarda öne çıkan ürünlerde bir dizi açığa satıştan oluşan etkinlik. Teklifler her gün 12:01 CT civarında yayınlanır ve 24 saat boyunca veya – hangisi önce gelirse – tükenene kadar, müşteri başına bir limitle ve yağmur kontrolü olmadan kullanılabilir durumda kalır.

AYRICA BAKINIZ:

Hala alışveriş yapabileceğiniz 25 doların altındaki en iyi Siber Hafta fırsatları

Günün bu ana Fırsatlarına, çeşitli sayıda Günün Bonus Fırsatlarının yanı sıra her gün 08:00, 12:00, 16:00 ve 20:00 CT’de aşamalı olarak kademeli 4 Saatlik Hızlı Fırsatlar eklenecektir. Bu da yetmezmiş gibi, tüm bunlar 12 Günlük Oyunla birlikte oluyor.(yeni bir sekmede açılır) Best Buy’da 10 Aralık’a kadar belirli Xbox, PlayStation ve Nintendo Switch oyunlarında bir günlük indirim sağlayan indirim. (Siber Hafta Sonu’nun kaotik olduğunu düşündünüz.)

Kolay referans olması için tüm Günün Fırsatlarını ve 12 Günlük Oyun tekliflerini burada takip edeceğiz ve planlanan pencerelerinin ötesinde canlı kalan tüm indirimleri yakından takip edeceğiz. Best Buy’ın 29 Kasım Salı seçimlerini aşağıda bulabilirsiniz.

neden beğendik

Hızlı webOS arayüzüne sahip bu giriş seviyesi 50 inç 4K akıllı TV, ekstra canlı renkler için LCD paneline ufacık nanoparçacıklardan oluşan bir filtreleme katmanı uygulayan LG’nin arkadan aydınlatmalı NanoCell ekran teknolojisine sahiptir. Yenileme hızı yalnızca 60 Hz’e kadar çıkıyor, bu nedenle onu yeni nesil konsollar için bir refakatçi olarak önermiyoruz, ancak Otomatik Düşük Gecikme Modu, oyun sırasında işleri sorunsuz tutmalıdır.

Bugünün 369,99$’lık Günün Fırsatı teklifi, Amazon’daki mevcut liste fiyatından 3$ daha yüksek(yeni bir sekmede açılır)bu yeni bir rekor düşük, ancak Best Buy yoluna giderseniz üç aylık ücretsiz bir Apple TV+ aboneliği (20,97 $ değerinde) alırsınız.

29 Kasım Günün Bonus Fırsatları

neden beğendik

Başarılı 2011 Wii Game’in geçen yılki yüksek çözünürlüklü yeniden düzenlemesi Zelda Efsanesi: Gökyüzüne Doğru Kılıç eski Mashable kıdemli eğlence muhabiri Alexis Nedd’e göre, hala hantal kontroller için kaygan görsel yükseltmeleri takas etti. hayır Vahşi Nefesbaşka bir deyişle, ancak yine de daha önce baştan sona oynamaya değer Krallığın Gözyaşları gelecek mayısta gelir

Best Buy, 59.99 $’lık MSRP’den %50 indirimli ve önceki tüm zamanların en düşük seviyesinden yalnızca 1.50 $ daha fazla olan 29.99 $’a satılıyor.(yeni bir sekmede açılır) Amazon’da(yeni bir sekmede açılır) (şu anda tükendiği yer). Ayrıca ücretsiz bir çıkartma seti sunar(yeni bir sekmede açılır) Telefonunuza veya dizüstü bilgisayarınıza tokatlayabileceğiniz oyundan sanat eserleri.

Teknory