Bir Buhar Destesine paranız yetmiyor mu? Valve, yenilenmiş birimleri satmaya başlayabilir

Oliver Cragg / Android Yetkilisi TL;DR “Sertifikalı Yenilenmiş” Steam Desteleri listeleri kısa bir süre için Steam veritabanında göründü. Valve, listeleri hızla kaldırdı, ancak kullanıcılar ekran görüntülerini almadan önce değil. Yenilenmiş Steam Desteleri, 64 GB, 256 GB ve 512 GB modeller için sırasıyla 319 $, 419 $ ve 519 $ olarak fiyatlandırıldı. Valve artık “Sertifikalı Yenilenmiş” […]

Bir Buhar Destesine paranız yetmiyor mu?  Valve, yenilenmiş birimleri satmaya başlayabilir

Oliver Cragg / Android Yetkilisi

TL;DR

  • “Sertifikalı Yenilenmiş” Steam Desteleri listeleri kısa bir süre için Steam veritabanında göründü.
  • Valve, listeleri hızla kaldırdı, ancak kullanıcılar ekran görüntülerini almadan önce değil.
  • Yenilenmiş Steam Desteleri, 64 GB, 256 GB ve 512 GB modeller için sırasıyla 319 $, 419 $ ve 519 $ olarak fiyatlandırıldı.
  • Valve artık “Sertifikalı Yenilenmiş” Buhar Desteleri sattığını resmen duyurdu.

Güncelleme, 8 Ağustos 2023 (15:41 ET): Valve şimdi “Sertifikalı Yenilenmiş” Steam Destelerini resmen duyurdu. Duyuruya göre, bu Steam Desteleri “Valve tesislerinde tamamen test edildi ve yeni Deste ile aynı 1 yıllık garantiyle geliyor.” 64 GB, 256 GB ve 512 GB modelleri sırasıyla 319, 419 ve 519 dolara satılıyor. Valve, küçük kozmetik kusurlar olabileceği konusunda uyarır. kontrol edebilirsiniz resmi sayfa sarf malzemeleri bitmeden bir birim sipariş etmek için.


Orijinal makale: Valve’ın Steam Deck’i, eğer paranız varsa, masaüstünüzden uzakta PC oyunları oynamanın harika bir yoludur. Bu el bilgisayarları oldukça pahalı olabilir, ancak yakında indirimli bir tane edinebilirsiniz.

Pazartesi günü, SteamDB yaratıcısı Pavel Djundik indirimli olarak satılacak “Yenilenmiş Sertifikalı” Steam Desteleri için Steam veritabanında listelemeler keşfetti. Bununla birlikte, şirket listeleri veritabanından hemen çektiği için Valve bu duyuruyu yapmaya pek hazır değildi.

Neyse ki listeler, kullanıcıların ekran görüntüsü almasına yetecek kadar uzun süre açık kaldı. Ekran görüntülerine göre, bu yenilenmiş Steam Desteleri 64 GB, 256 GB ve 512 GB modelleri için sırasıyla 319$, 419$ ve 519$ olarak fiyatlandırıldı. Normalde, bu Steam Deck modelleri 399$, 529$ ve 649$’a satılır.

Yenilenmiş Steam Desteleri Steam’de Yükseliyor

tarafından belirtildiği gibi bilgisayar oyuncusu, bu fiyatlar muhtemelen nihai fiyat değildir. Ancak, bu indirimlerin en son satış sırasında mevcut olan indirimleri yansıttığı görülmektedir. Kullanılabilirliğe gelince, yenilenen sistemler yalnızca ABD, Kanada ve Avrupa’da satın alınabilecek gibi görünüyor.

Valve, yenilenmiş Steam Destelerini satmaya karar verirse, bu, cihaza en yakın rakibi ASUS ROG Ally’ye karşı potansiyel olarak ek bir avantaj sağlar. En ucuz ROG Ally modeli, en pahalı Steam Deck modelinden sadece 50 $ daha ucuz ve 600 $’dan satılıyor. Dolayısıyla, Steam Destesinin indirimli bir sürümü cihazı daha fazla kişinin eline alabilir.


Bir Buhar Destesine paranız yetmiyor mu? Valve, yenilenmiş birimleri satmaya başlayabilir

Teknory