Bir geliştirici, The Last of Us 2 Remastered’ın Dönüş Yok modunun ‘zayıf kalplere tavsiye edilmediği’ konusunda uyardı

The Last of Us Bölüm 2 Yeniden Düzenlendi Birkaç hafta içinde piyasaya sürülmesi planlanıyor ve oyun modlarından birine ilişkin ayrıntılar da dahil olmak üzere oyundan neler bekleyebileceğimize dair daha fazla bilgi yüzeye çıkmaya başlıyor. Kıdemli karakter tasarımcısı Del Walker The Last of Us Bölüm 2 Yeniden Düzenlendi, oyunun Dönüş Yok modu hakkında bazı bilgileri Twitter’da […]

Bir geliştirici, The Last of Us 2 Remastered’ın Dönüş Yok modunun ‘zayıf kalplere tavsiye edilmediği’ konusunda uyardı

The Last of Us Bölüm 2 Yeniden Düzenlendi Birkaç hafta içinde piyasaya sürülmesi planlanıyor ve oyun modlarından birine ilişkin ayrıntılar da dahil olmak üzere oyundan neler bekleyebileceğimize dair daha fazla bilgi yüzeye çıkmaya başlıyor.

Kıdemli karakter tasarımcısı Del Walker The Last of Us Bölüm 2 Yeniden Düzenlendi, oyunun Dönüş Yok modu hakkında bazı bilgileri Twitter’da paylaştı. Bu rogue benzeri hayatta kalma modu, oyuncuları rastgele karşılaşmalara tepki vermeleri ve kendi yollarını çizmeleri için test edecek, ancak Walker’a göre, bu moda eşlik eden bazı oyuncuların hazırlıksız olabileceği bir stres seviyesi de var.

“Hayatta kalma modunun bizim için ne kadar STRESLİ olduğuna hazır olduğunuzu sanmıyorum. The Last of Us Remastered 2 devam etmeden önce şunu iddia etti: “Zayıf kalpler için önerilmez.” Her ne kadar bu, oyun modundan ne bekleyeceğiniz konusunda ayrıntılı bir bilgi vermese de, sizi koltuğunuzun kenarında tutacağını varsaymak yanlış olmaz. Tweetin tamamı aşağıda görülebilir:

Daha fazla gör

Dönüş Yok modundaki rastgele karşılaşmalar tamamen benzersizdir; bu nedenle, ne kadar tanıdık olursanız olun Sonumuz Bölüm 2, her zaman en kötüsüne hazırlanmalısın. Sonuçta ölüm kalıcıdır ve yanlış bir karar, başka bir rastgele senaryo dizisi ve tamamen yeni karakterlerle yeniden başlamanıza neden olacaktır.

Yeterince cesur olduğunuzu düşünüyorsanız, The Last of Us Bölüm 2 Yeniden Düzenlendi 19 Ocak’ta PS5’te çıkacak ve maceraya hazırlanmanıza yardımcı olacak kullanışlı bir ön sipariş kılavuzumuz var. Bu aynı zamanda hayatta kalma modu nedeniyle inanılmaz derecede stresli olabilecek bir oyun deneyimine hazırlanmak için küçük bir pencere bırakıyor, bu yüzden hala hayatta kalma şansınız var.

Her şey için bir rehberimiz var en iyi zombi oyunları hayatta kalma becerilerinizi daha da fazla test etmek istiyorsanız. Ancak rehberimiz en iyi tek oyunculu oyunlar pek de tüyler ürpertici olmayan bir macera sunabilir. PS5’teki en iyi oyunlar.

Teknory