Bir Marvel Hayranının Favorisi ‘Spider-Man: No Way Home’da Sinsice İsim Bırakılmış Gibi Görünüyor

Marvel Stüdyoları aracılığıyla Doğru ya da yanlış, Marvel Sinematik Evreninin en ölümcül silahı hayran hizmetine olan tutkusudur. Marvel sihrinin nerede yatma eğiliminde olduğunu anlamak için süreklilik, kredi sonrası sahneler ve kamera hücresi takıntısına bir göz atmak yeterlidir. Ve hayran hizmeti asla zirvelere ulaşamayabilirken Sonsuzluk Savaşı veya oyunsonu asla, Örümcek Adam: Eve Dönüş Yok kesinlikle birkaç […]

Bir Marvel Hayranının Favorisi ‘Spider-Man: No Way Home’da Sinsice İsim Bırakılmış Gibi Görünüyor

Marvel Stüdyoları aracılığıyla

Doğru ya da yanlış, Marvel Sinematik Evreninin en ölümcül silahı hayran hizmetine olan tutkusudur. Marvel sihrinin nerede yatma eğiliminde olduğunu anlamak için süreklilik, kredi sonrası sahneler ve kamera hücresi takıntısına bir göz atmak yeterlidir.

Ve hayran hizmeti asla zirvelere ulaşamayabilirken Sonsuzluk Savaşı veya oyunsonu asla, Örümcek Adam: Eve Dönüş Yok kesinlikle birkaç santim yakınına geldi. Tobey Maguire, Andrew Garfield ve MCU öncesi Spidey kötü adamlarının hazine hazinesini (çok yıllık sahne hırsızı Willem Dafoe ve onun efsanevi Green Goblin performansı dahil) filme dahil etme fikrini kimin bulduğundan emin değiliz, ama biz Sonuçta ortaya çıkan çekten bugüne kadar hala keyif aldıklarını varsayın.

Ve bu, muhtemelen on yıl sürecek kadar hayran hizmeti olsa da, Eve Dönüş Yok MCU tarihindeki en büyük, eşi benzeri görülmemiş derecede sinsi sürprizlerden birine ev sahipliği yapıyor olabilir ve r/marvelstudios’taki birkaç başlık onu ortaya çıkarmaya başladı.

sonu sırasında Eve Dönüş Yok, MCU fandomunun en aşırı odaklanmış olanı bile Peter’ın yeni apartmanında olup biten anlaşılmaz mırıltıları anlayamazdı; yani, birkaç redditörün yaptığı gibi Portekizce dublajın altyazılı bir versiyonunu izlemiyorsanız.

Gerçekten de, Portekizce dublajında Eve Dönüş Yokiki ebeveynin çocuklarını azarladığı duyulabilir ve değişim sırasında “Miles” adı duyulabilir.

Bu, elbette, söz konusu çocuğun olmaması için çok fazla tesadüf olacaktır. Miles Morales, hayranların favorisi bir Marvel süper kahramanı ve Örümcek Adam kimliğinin sakinlerinden biri. Sanki Miles isim damlası yeterli değilmiş gibi, altyazılar ayrıca iki ebeveyni, aynı zamanda kahramanın ebeveynlerinin adı olan Rio ve Jeff olarak tanımlıyor; Bir MCU teorisinin sağlıklı bacakları olsaydı, bu olurdu.

Miles Morales’in MCU’daki eli kulağında olacağına dair herhangi bir görüş ne olursa olsun, bu ifşaat, Marvel’ın en sert hafiyeleri için yepyeni bir emsal teşkil ediyor; her Marvel mülkünü parçalara ayırmak kendi başına yeterince zahmetli, ancak şimdi, orijinalinde yakalayamadığımız bir ipucunu alternatif bir dub ortaya çıkarmasın diye, hepsini mevcut dillerin her birinde incelemek zorundalar.

Ve bir Miles Morales macerası için can atanlar için, şanslısınız; Örümcek Adam: Örümcek Ayetinin Ötesinde 2 Haziran’da sinemalarda gösterime girecek ve biz batıl inançlı bir grup olmasak da, bu Paskalya yumurtasının çok evren merkezli bir Spidey filminin gösterime girmesiyle zamanlaması şüpheyle mükemmel, değil mi?

Yazar hakkında

Charlotte Simmons

Charlotte Simmons

Charlotte, We Got This Covered için serbest çalışan bir yazar, St. Thomas Üniversitesi’nin İngilizce programından mezun, bir sürü film fikri ve muhtemelen Peter Jackson’ın “King Kong”unun en büyük hayranı. 2018’den beri profesyonel olarak yazan sanatçının çalışmaları The Town Crier ve The East’te de yer aldı.

Teknory