Spy x Family 19. bölüm incelemesi: George’un başarısız acıma partisi

Terry Ah ❘ Yayınlanan: 2022-11-21T06:10:06 ❘ Güncellenmiş: 2022-11-21T06:10:14 Spy x Family 19. bölüm, iki ayrı yan hikayeye odaklanıyor. İlki, rastgele bir karakterin okulun sözde son gününü vurgular ve diğeri, Yor’un Anya’ya okulda yardım etme macerasına odaklanır. Spy x Family bölüm 19’da tanıtılan hikayeler, animenin genel olay örgüsünü ilerletmek için çok az şey yapıyor, ancak Spy […]

Spy x Family 19. bölüm incelemesi: George’un başarısız acıma partisi

Yayınlanan: 2022-11-21T06:10:06

Güncellenmiş: 2022-11-21T06:10:14

Spy x Family 19. bölüm, iki ayrı yan hikayeye odaklanıyor. İlki, rastgele bir karakterin okulun sözde son gününü vurgular ve diğeri, Yor’un Anya’ya okulda yardım etme macerasına odaklanır.

Spy x Family bölüm 19’da tanıtılan hikayeler, animenin genel olay örgüsünü ilerletmek için çok az şey yapıyor, ancak Spy x Family’nin hayattan kesit türüne sadık kalıyor.

Özünde, bölümde sunulan her hikaye kendi yolunda eğlenceli ve büyüleyici, rahat ve kaygısız bir saat yapıyor. Bu bölümde meydana gelen çok az şey veya hiçbir şey, serinin uzun vadeli bağlılığını zedeleyen ve aynı zamanda yeni izleyiciler için çekiciliğini artıran genel hikaye ilerlemesini etkiler.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Spy x Family 19. bölümü izlemek için göz atın gevrek rulo.

A Spy x Family için aşağıdaki hafif spoiler uyarısı!

George’un utanç verici yanlış anlaşılması

Spy x Family 19. bölümde tanıtılan, Damian ve Anya’nın sınıf arkadaşlarından biri olan George. Çocuğa göre, babasının şirketi iflas ediyor ve evsiz kaldıktan sonra okuldan atılmayı bekliyor.

George, Damian’ı suçlamayı seçer ve intikam peşindedir. Anya, dünyayı kurtarma görevini tamamlamak için okulda Damian’a ihtiyacı olduğu için Damian’ı kendisiyle birlikte alt etme girişimlerini engeller. Yan karakter daha sonra yakında Eden Academy’den ayrılacağını ortaya çıkarır ve bu da etrafındakileri son gününde ona iyi davranmaya zorlar.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Okuldaki olaylı bir son günün ardından George eve döndüğünde babasının şirketinin satın alındığını ve babasının işine devam edeceğini öğrenir. George’un hayatı esasen aşamalı değildir ve hemen ertesi gün okula döner.

Bu sahne sırasında önemli hiçbir şey olmuyor. Anya’nın küçük neşe anlarının dışında, bu ilk hikaye, Spy X Family’de önceden var olan karakterlere renk katmak için çok az şey yapıyor ve bunun yerine, muhtemelen bir daha asla göremeyeceğimiz bir karakteri vurguluyor.

Anya’nın unuttuğu eşyalar

Forger ailesi, Anya’nın fazla uyuması ve ailesinin geri kalanıyla kahvaltı etmesiyle başlayarak sabah rutinlerine başlar. Anya okula gitmek için ayrıldıktan sonra Yor, üvey kızının spor salonu üniformasını unuttuğunu fark eder ve Yor, Eden Academy’de gizlice dolaşmaya başlar.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Şehirde parkur yaparak süper insan yeteneklerini sergilersiniz. Hızlı hareketleri, bölümün kolayca öne çıkan aksiyonlarından biri ve izleyicilere her ustaca sıçrayışta bir adrenalin sıçraması sağlıyor.

Forger ailesinin karısı, Eden Academy’ye ulaştıktan sonra, hızlı düşünmesini ve zekasını test eden çok sayıda denemeden geçer. Üniformayı Anya’ya başarılı bir şekilde teslim etmeyi başarır, ancak kızının başlangıçta üniformasına ihtiyacı olmadığını öğrenir.

Bu an, Yor’un çocuğu için büyüyen sorumluluk duygusuyla birlikte mutlu cehaletini vurgular. Ve Loid’in Yor’un eylemlerine verdiği yanıt, onun büyüyen empatisini gösteriyor.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Önceki hikayeden farklı olarak, Spy x Family 19. bölümün bu kısmı, hayranların en sevdiği karaktere odaklanıyor ve karakterde hafif bir büyüme sergiliyor.

Ancak daha önce belirtildiği gibi, bu bölümdeki olayların genel hikaye ilerlemesi üzerinde çok az etkisi vardır veya hiç etkisi yoktur, bu da bölümün alaka düzeyini azaltırken sıradan izleyiciler için çekiciliği artırır.

Daha fazla Spy x Family 2. Sezon incelemesi ister misiniz? Aşağıdaki diğer epizodik incelemelerimize göz atın:

13. Bölüm | Bölüm 14 | 15.Bölüm | Bölüm 16 | Bölüm 17 l Bölüm 18

Teknory