Bir Uzay Destanı’, ‘Galaksinin Koruyucuları Cilt 3’teki Uzay Giysilerinin Arkasındaki İlhamdır

Marvel Studios aracılığıyla görüntü kadar lider Galaksinin Koruyucuları Cilt 3‘nin tiyatro gösterimi, James Gunn fragmanın yayınlanmasından bu yana ortalıkta dolaşan bir söylentiyi bastırmak için ne gerekiyorsa yapıyor. Belki bu sefer hayranları tatmin etmeye yetecektir. Gunn, Twitter’da uzay kıyafetleri içinde Chris Pratt, Zoe Saldana ve Pom Klementieff’in yer aldığı bir kamera arkası fotoğrafı paylaştı. Gunn bu […]

Bir Uzay Destanı’, ‘Galaksinin Koruyucuları Cilt 3’teki Uzay Giysilerinin Arkasındaki İlhamdır

Marvel Studios aracılığıyla görüntü

kadar lider Galaksinin Koruyucuları Cilt 3‘nin tiyatro gösterimi, James Gunn fragmanın yayınlanmasından bu yana ortalıkta dolaşan bir söylentiyi bastırmak için ne gerekiyorsa yapıyor. Belki bu sefer hayranları tatmin etmeye yetecektir.

Gunn, Twitter’da uzay kıyafetleri içinde Chris Pratt, Zoe Saldana ve Pom Klementieff’in yer aldığı bir kamera arkası fotoğrafı paylaştı. Gunn bu fırsatı havayı kesin olarak temizlemek için kullandı ve kıyafetlerin ilham aldığını iddia etti. 2001: Bir Uzay Destanıpopüler video oyunu değil, Aramızda. Elbette bu, hayranları kesin olarak sakinleştirmek için yeterli olmalı.

Fragmandan bu yana galaksinin gardiyanları‘nin üçüncü taksiti geçen Aralık ayında yayınlandı, Muhafızların giydiği görülen uzay kıyafetleri sürekli olarak popüler video oyunuyla karşılaştırılıyordu. Cam soğanı. Gunn’ın takım elbiselerin nereden ilham aldığını paylaşırken belirsiz bir tweet atması yardımcı olmasa da, yine de ikonik uzay filmine dayandığına dair ipuçları verdi.

Gunn, hayranlara söylentilere ve spekülasyonlara inanmamalarını tavsiye etse de, bu yeni tweet onları kıyafetlerle dalga geçmekten alıkoymadı. Nihayet, Galaksinin Koruyucuları Vol. 2 güçlü referansları vardı Pac-Man. bunu kim söyleyebilir cilt 3 modern bir video oyununa yönelmez miydiniz?

Ne olursa olsun, Galaksinin Koruyucuları Cilt 3. Dave Bautista’nın Drax rolünden çekildiği bu süper kahraman ekibinin son bölümü olacak. Gunn, son filmi izlerken hayranlarını gözyaşları konusunda uyardı ve filmin daha çok Rocket Raccoon’un arka planına odaklanacağını söyledi. Galaksinin Koruyucuları Cilt 3. 5 Mayıs 2023’te sinemalarda olacak.

Teknory