Feci Bir CGI Anı İçin Sonunda Kasıtsız Bir Açıklama Geldi

Disney aracılığıyla Yaşlanmayı önleme teknolojisi, yaygın bir popülerlik kazandığı ilk andan itibaren sektördeki en tutarsız hilelerden biri oldu ve ikinci andan itibaren ciddiye alınmak için zorlu bir mücadele veren bir teknikti. Tron: Miras sinemalara akın etti. Joseph Kosinski’nin eski devam filminin piyasaya sürülmesinden önceki süreçte, Jeff Bridges’i 1982’deki eski haline getirmek için en son dijital […]

Feci Bir CGI Anı İçin Sonunda Kasıtsız Bir Açıklama Geldi

Disney aracılığıyla

Yaşlanmayı önleme teknolojisi, yaygın bir popülerlik kazandığı ilk andan itibaren sektördeki en tutarsız hilelerden biri oldu ve ikinci andan itibaren ciddiye alınmak için zorlu bir mücadele veren bir teknikti. Tron: Miras sinemalara akın etti.

Joseph Kosinski’nin eski devam filminin piyasaya sürülmesinden önceki süreçte, Jeff Bridges’i 1982’deki eski haline getirmek için en son dijital sihirbazın kullanılacağı vaadiyle büyük miktarda yutturmaca yapıldı, ancak nihai sonuç ne zaman ürkütücü bir şekilde rahatsız edici oldu. Clu’nun tekinsiz vadiden kaçıp doğrudan kabuslarımıza girdiği ortaya çıktı.

tron mirası
Disney aracılığıyla görüntü

Ölü gözlü düşman, hafifçe söylemek gerekirse nemli bir mermiydi ve teknolojinin ikna etmek için olması gereken yere yakın olmadığının kanıtıydı. Zaman değişti, bununla birlikte, Indiana Jones ve Kader Kadranı Son zamanlarda, şimdiye kadar gördüğümüz yaşlanmayı geciktirmenin en iyi kullanımı olarak şekillenen şey için yaygın övgüler kazanıyor.

Rağmen Tron: Miras‘nin Bridges’i boş ve ifadesiz canlandırması bu kadar sinir bozucu olacak şekilde tasarlanmamıştı, bu teori reddit yaratıcı ekibin niyeti bu olmasa bile eksiksiz ve mantıklı bir açıklama sunmuştur. Clu’nun inandırıcı olmayan çehresi, gerçek bir insan değil, bilgisayar tarafından yaratılmış bir kişi olarak varlığına indiğinde, bu da inanılmaz derecede basit.

Yapımcıların tam da bunun peşinde olduğuna inanmak isteseniz de, gerçek Tron: Miras durumun böyle olmadığına dair ipuçları üzerine teslim edemediği yepyeni bir CGI devriminin başlangıcı olarak müjdelendi.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow