Smite 2 geliştiricileri, oyuncuların orijinalden aktarılabilir içeriğin olmayışı konusundaki tepkilerinden ‘endişe duyduklarını’ itiraf ediyor

Vur 2 resmi olarak duyuruldu ve gösterilen önemli gelişmelere rağmen geliştirici Titan Forge Games, bazı oyuncuların iki oyun arasında aktarılabilir içerik eksikliğinden dolayı mutsuz olabileceğinden endişe ediyor. Yaklaşan çok oyunculu çevrimiçi savaş arenası (MOBA) yerini almayacak Vur 1Bu kesinlikle sadık hayranlar için bir rahatlama olacaktır. Maalesef bugünkü duyuruda (12 Ocak) oyuncuların içeriklerinin doğrudan orijinalden devam […]

Smite 2 geliştiricileri, oyuncuların orijinalden aktarılabilir içeriğin olmayışı konusundaki tepkilerinden ‘endişe duyduklarını’ itiraf ediyor

Vur 2 resmi olarak duyuruldu ve gösterilen önemli gelişmelere rağmen geliştirici Titan Forge Games, bazı oyuncuların iki oyun arasında aktarılabilir içerik eksikliğinden dolayı mutsuz olabileceğinden endişe ediyor.

Yaklaşan çok oyunculu çevrimiçi savaş arenası (MOBA) yerini almayacak Vur 1Bu kesinlikle sadık hayranlar için bir rahatlama olacaktır. Maalesef bugünkü duyuruda (12 Ocak) oyuncuların içeriklerinin doğrudan orijinalden devam oyununa aktarılmayacağı da doğrulandı. Mücevherle satın alınabilen tüm görünümler 11. Yıla eklenirken Vur aynı zamanda kilidi açılacak olan “nesil görünümler” olacak Vur 2diğerleri ise harcayacağı zaman ve çaba nedeniyle ileriye aktarılmayacaktır.

“Bunun dahili olarak en çok endişe duyduğumuz kısım olduğunu düşünüyorum” Vurbaş yapımcısı Alex Cantatore, TechRadar Gaming’e (TRG) bir röportajda şunu söylüyor. “Oynanış ve grafikler konusunda kendimize çok güvendiğimizi düşünüyorum.”

Oyuncuların, eksiklerinin “farkında olmadıkları” faktörlerle birlikte, devam oyunundaki yükseltmenin ne olduğunu anında görebileceklerinden emin olduğunu açıklıyor. “Ama kesinlikle insanların bu işe çok fazla zaman ve para harcadığı bir katman var. Vur 1ve onlardan yeni bir oyuna geçmelerini istemek çok fazla bir şey,” diye ekliyor Cantatore.

İçeriğin doğrudan aktarılması yerine iki sadakat ödül sistemi getiriliyor. Oyuncuların orijinal oyunda harcadığı değerli taşlara (ücretsiz ve ücretli) eşdeğer ‘Eski Taşlar’ dağıtılacak Vur 2 oyun içi satın alımların çoğunda %50 indirimle kullanılabilen oyuncular. Kurucu Paketi satın alan oyuncular için alınan Eski Mücevher miktarı iki katına çıkacak. Vur 2.

(Resim kredisi: Hi-Rez Stüdyoları)

Ek olarak, 11. Yılın ilk güncellemesi Vur 1 oyuncuları oyunda harcadıkları süreye göre ödüllendiren ‘İlahi Miras’ı tanıtacak Vur yıllar sonra. Oyuncular ne kadar süredir oynadıklarına bağlı olarak 11’e kadar görünümün kilidini açabilirler. Vur 2ve ilerlemeleri onlara devam filminde kullanmaları için rozetler kazandıracak.

Bu ödül sistemleri hakkında daha fazla konuşan Cantatore, ekibin “bu planı en az beş kez geliştirdiğini”, oyuncu gruplarının ne kadar “cömert” olduklarını söyleyene kadar daha fazlasını eklediğini söylüyor.

“Oyuncuların buna bakıp ‘Vay canına, siz oyuncular için gerçekten harika bir şey yapıyorsunuz, oyuncuları önemsiyorsunuz’ diyeceklerinden çok umutluyuz çünkü biz gerçekten önemsiyoruz – bu gerçekten oyuncularla birlikte tasarlandı. zihin,” diye devam ediyor Cantatore. “Ancak bazı oyuncuların muhtemelen hayal kırıklığına uğrayacağını biliyoruz çünkü onlar her şeyin transfer edilmesini istiyorlar. Ancak bir oyunun bu düzeyde bir evrimini gerçekleştirip aynı zamanda geçmişten gelen her şeyi de yanımıza getirmemiz mümkün değildi.”

Tartışmayı daha da derinleştiren Titan Forge Games’in genel menajeri Travis Brown, iki sistemin de oyunda çok zaman harcayan oyuncuları ödüllendirmek için tasarlandığını söyledi. Vurve çok fazla para harcayanlar. “Bu daha çok oyun oynayan oyunculara vermek istediğimiz teşviklerle ilgili. Vur taşınmak Vur 2ama aynı zamanda daha önce oyundan çıkmış ve oynamamış olan herkes Vur 1 artık giriş yaptıklarında onları bekleyen bir yığın ödül var Vur 2 ilk gün,” diyor.

Vur 2 Bu baharda alfa testine girmesi planlanıyor ve PC’de yayınlanması planlanıyor. PlayStation5, Ve Xbox Serisi X|S.

Genel özetlerimize mutlaka göz atın en iyi ücretsiz oyunlar Ve en iyi çok oyunculu PC oyunları Oynanacak daha da mükemmel oyunlar için.

Teknory