Birisi Zaten Vapur Willie Mickey Mouse Korku Oyunu Yapıyor

1 Ocak’ta Vapur WillieDünyaya Mickey Mouse’u tanıtan çizgi film kamu malı oldu, bu da Disney’in ikonik maskotunun ilk versiyonunun (çoğunlukla) herkes tarafından ücretsiz olarak kullanılabileceği anlamına geliyor. Ve tıpkı filmdeki gibi Winnie the Pooh: Kan ve Bal Bu tuhaf karakterin kamusal alana girmesinden yararlanan birileri Mickey’nin çarpık, dehşet verici bir versiyonunu yapmaya başladı bile. Bu […]

Birisi Zaten Vapur Willie Mickey Mouse Korku Oyunu Yapıyor

1 Ocak’ta Vapur WillieDünyaya Mickey Mouse’u tanıtan çizgi film kamu malı oldu, bu da Disney’in ikonik maskotunun ilk versiyonunun (çoğunlukla) herkes tarafından ücretsiz olarak kullanılabileceği anlamına geliyor. Ve tıpkı filmdeki gibi Winnie the Pooh: Kan ve Bal Bu tuhaf karakterin kamusal alana girmesinden yararlanan birileri Mickey’nin çarpık, dehşet verici bir versiyonunu yapmaya başladı bile. Bu durumda bu bir video oyunudur.

Adı Infestation: Origins ve Nightmare Forge Games’in ilk oyunu. oyun, oyuncuların mutasyona uğramış haşaratı öldürmekle görevli yok edicileri kontrol ettiği, bölümler halinde dört oyunculu, kooperatif bir hayatta kalma macerasıdır ve bunlardan biri, Mickey’den sonra modellenen korkunç, insan boyutundaki canavardır. Phasmophobia ve Lethal Company gibi oyunlara benzer şekilde, istilaların kaynağını etkisiz hale getirmeden önce takip etmek için çeşitli araçlara ve gözetim ekipmanlarına güveneceksiniz. Ayrıca dev, ölümcül kemirgenlerden kaçarken belirli ekipman parçaları için gücü de korumanız gerekecek.

oyun yılbaşında duyuruldu ancak şimdiden bazı tartışmalara yol açtı. Fragmandaki diğer referansların yanı sıra Neo-Nazilerle (88 yaygın bir köpek düdüğü) algılanan bağları nedeniyle internette geri tepme alana kadar orijinal adı Infestation 88 (fragmanda görüldüğü gibi) idi. Nightmare Forge Games bunu hemen yalanladı ve bir bildiri yayınladı. beyanı IGN referanstan habersiz olduğunu söyledi ve Neo-Nazilerin kasıtsız olarak onaylanması için özür diledi ve başlığın oyunun 1980’lerin sonundaki ortamına atıfta bulunduğunu açıkladı. Ekip şunları söylüyor:

“Bu konuyla ilgili bilgisizliğimizden dolayı özür dilemek istiyoruz ve bu konuyu ele alabilmemiz için dikkatimize sunulduğu için teşekkür ederiz. Oyunumuzda veya stüdyomuzda Nazi sembolizminin kasıtlı kullanımı yoktur ve ortaya çıkan endişeleri gidermeye devam edeceğiz. Nazizm’e ve her türlü nefrete şiddetle karşı çıkıyoruz.”

Gibi satış noktaları Anakart Ayrıca, varlık çevirme (Unity mağazası aracılığıyla) ve yapay zeka tarafından oluşturulan metinden konuşmaya ses çalışması gibi açık kullanımı gibi, oyunun kürek yazılımı olabileceğini gösteren kırmızı bayraklara da dikkat çekti. Nightmare Forge Games, “Bağımsız bir stüdyo olarak Unreal ve Unity mağazalarından satın alınan bazı varlıklara güveniyoruz” dedi. Anakart. “Ancak bu projeye yönelik pek çok çalışma var ve bunların piyasaya sürülmesiyle birlikte ortaya çıkacağını umuyoruz.” Geliştirici, özellikle yapay zeka seslendirmelerinin yer tutucu olduğunu ve gelecekte gerçek seslendirme sanatçılarını işe almayı planladığını belirtiyor.

The Day Before gibi benzer şekilde bir araya getirilen oyunların başarısızlığının ardından meraklı oyuncuların belki de Infestation: Origins’e biraz dikkatli yaklaşması gerekiyor. Infestation: Origins, Steam üzerinden PC’ye geliyor ve ilk olarak bu yıl Erken Erişim’de başlayacak.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow