Birleşik Krallık Şampiyonası 2023 canlı yayını: Canlı snooker’ı ücretsiz izleyin

TL;DR: BBC iPlayer’da 2023 Birleşik Krallık Şampiyonası snookerını izleyin. Bu ücretsiz yayın hizmetine dünyanın her yerinden erişin ExpressVPN. Yogayı unutun. Meditasyonu unutun. Sesle şifayı unutun. Farkındalık hakkında bildiğiniz her şeyi unutun ve snooker’ı deneyin. Birkaç insanın bir masanın etrafında yavaşça hareket etmesini ve bariz bir kolaylıkla renkli topları doldurmasını izlemenin inanılmaz derecede tedavi edici bir […]

Birleşik Krallık Şampiyonası 2023 canlı yayını: Canlı snooker’ı ücretsiz izleyin

TL;DR: BBC iPlayer’da 2023 Birleşik Krallık Şampiyonası snookerını izleyin. Bu ücretsiz yayın hizmetine dünyanın her yerinden erişin ExpressVPN.


Yogayı unutun. Meditasyonu unutun. Sesle şifayı unutun. Farkındalık hakkında bildiğiniz her şeyi unutun ve snooker’ı deneyin. Birkaç insanın bir masanın etrafında yavaşça hareket etmesini ve bariz bir kolaylıkla renkli topları doldurmasını izlemenin inanılmaz derecede tedavi edici bir yanı var. Yavaş, metodik ve bir öğleden sonrayı geçirmenin mükemmel yolu.

2023 İngiltere Şampiyonasını dünyanın her yerinden ücretsiz izlemek istiyorsanız ihtiyacınız olan tüm bilgiler bizde mevcut.

İngiltere Şampiyonası nedir?

Birleşik Krallık Şampiyonası profesyonel sıralamaya sahip bir bilardo turnuvasıdır. Bu prestijli turnuva, Dünya Şampiyonası ve Masters ile birlikte Triple Crown etkinliklerinden biridir.

Son şampiyon Mark Allen.

2023 İngiltere Şampiyonası ne zaman?

2023 Birleşik Krallık Şampiyonası, etkinliğin 47.’si olacak. tarihinden itibaren gerçekleşmesi planlanıyor. 25 Kasım – 3 Aralık York, İngiltere’deki York Barbican’da.

İngiltere Şampiyonasını ücretsiz nasıl izleyebilirim?

2023 İngiltere Şampiyonasını kesintisiz olarak şu adresten izleyebilirsiniz: BBC iPlayer.

BBC iPlayer coğrafi olarak İngiltere ile sınırlıdır, ancak herkes bu ücretsiz akış hizmetine bir VPN ile erişebilir. Bu araçlar gerçek IP adresinizi (dijital konum) gizleyebilir ve sizi Birleşik Krallık’taki güvenli bir sunucuya bağlayabilir; bu, BBC iPlayer gibi platformları size desteklenmeyen konumlardan erişim sağlamaları için kandırabileceğiniz anlamına gelir.

Aşağıdaki basit adımları izleyerek BBC iPlayer’a dünyanın her yerinden erişin:

 1. Yayın dostu bir VPN’e abone olun (örneğin ExpressVPN)

 2. Uygulamayı tercih ettiğiniz cihazınıza indirin (en iyi VPN’lerin Windows, Mac, iOS, Android, Linux ve daha fazlası için uygulamaları vardır)

 3. Uygulamayı açın ve Birleşik Krallık’taki bir sunucuya bağlanın

 4. Ziyaret etmek BBC iPlayer

 5. 2023 Birleşik Krallık Şampiyonasını dünyanın her yerinden yayınlayın

Akış için en iyi VPN’ler ücretsiz değildir ancak ücretsiz deneme süreleri veya para iade garantileri sunma eğilimindedirler. Bu tekliflerden en iyi şekilde yararlanarak BBC iPlayer’a nakit taahhütte bulunmadan erişebilirsiniz. Bu kesinlikle uzun vadeli bir çözüm değil, ancak yatırımınızı geri kazanmadan önce 2023 Birleşik Krallık Şampiyonasını yayınlamanız için size bolca zaman tanıyor.

BBC iPlayer için en iyi VPN nedir?

Akış dostu birçok VPN var, ancak ExpressVPN çeşitli nedenlerden dolayı BBC iPlayer’ın engellemesini kaldırmak için en iyi hizmettir:

 • Birleşik Krallık dahil 94 ülkedeki sunucular

 • iPhone, Android, Windows, Mac ve daha fazlası dahil olmak üzere tüm önemli cihazlarda kullanılabilen, kullanımı kolay uygulama

 • Kesin kayıt tutmama politikası

 • Yüksek bağlantı hızları

 • Beş adede kadar eşzamanlı bağlantı

 • 30-gün para iade garantisi

Bir yıllık abonelik ExpressVPN 82,82 £ fiyatla satışta ve ekstra üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor. Bu plan aynı zamanda bir yıllık ücretsiz sınırsız bulut yedeklemesini ve 30 günlük cömert para iade garantisini de içeriyor.

ExpressVPN ile 2023 Birleşik Krallık Şampiyonasını ücretsiz izleyin.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow