Black Panther 3’teki Doctor Doom, Serinin En İyi Numarasını Tamamlayacak

Ev SR Orijinalleri Black Panther 3’teki Doctor Doom, Serinin En İyi Numarasını Tamamlayacak Black Panther 3’teki kötü adam olarak Doctor Doom, ilk Black Panther filmi ve Wakanda Forever tarafından kurulan mükemmel trendi devam ettirecekti. Uyarı! Bu yazı Black Panther: Wakanda Forever için SPOILER içermektedir. Takip etmek Kara Panter: Sonsuza Kadar WakandaDoctor Doom kötü adam oluyor […]

Black Panther 3’teki Doctor Doom, Serinin En İyi Numarasını Tamamlayacak

Black Panther 3’teki kötü adam olarak Doctor Doom, ilk Black Panther filmi ve Wakanda Forever tarafından kurulan mükemmel trendi devam ettirecekti.


Uyarı! Bu yazı Black Panther: Wakanda Forever için SPOILER içermektedir.


Takip etmek Kara Panter: Sonsuza Kadar WakandaDoctor Doom kötü adam oluyor Kara Panter 3 serinin MCU için en iyi numarasına devam edebilir. İlk filmde Wakanda ulusunun çıkışını yapan Siyah Panter filmler, MCU’nun coğrafyasını çok etkileyici şekillerde genişleterek dünya inşa etmede mükemmeldir. Bu nedenle Victor von Doom, çok heyecan verici bir fırsat yaratıyor. Kara Panter 3.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

Açıkça atıfta bulunulmasa da Wakanda sonsuza kadarDoctor Doom’un ortaya çıkabileceği birkaç yol vardır. Kara Panter 3. Dora Milaje’nin Midnight Angel zırhı, çizgi romanlarda ilk kez Wakanda Doom ile savaş halindeyken ortaya çıktı. Ironheart’ın çizgi roman kariyeri, Iron Man rolünü üstlendiğinde Doom ile karşılaşmasıyla başladı. Doctor Doom, büyülü gücü kullanma konusundaki benzersiz yeteneği nedeniyle (MCU’da henüz görülmemiş) Wakanda’nın vibranyumunu da aradı. Bununla birlikte Namor, Wakanda’nın yakında kendisini rakip ülkeler tarafından saldırıya uğrayacağını ve özellikle bir ulusun saldırıyı yönetebileceğini tahmin ediyor. Kara Panter 3.

İlgili: Black Panther 2 Twist “Wakanda Forever” Daha da Mükemmel Bir Başlık Yaptı


Doctor Doom’un Latveria’sı Kara Panter Dünya Kurma Hilesine Devam EdiyorMarvel Comics'te Latveria'daki kale

Doctor Doom’un MCU’daki ilk çıkışı, büyük olasılıkla Victor’un demir yumrukla yönettiği ulus olan Latveria’nın da tanıtımı anlamına gelir. Doğu Avrupa’da bulunan Latveria, Victor’un kendi Doombot’larından oluşan bir ordu tarafından korunan küçük ama güçlü bir krallıktır. Aynı zamanda, Doctor Doom’un neredeyse dokunulmaz olduğu ve herhangi bir ülkeyi Latveria’nın egemen topraklarına adım atmaya cüret ettiği (bu bir savaş eylemi olarak görülecektir) bir kale sığınağıdır.

Letonya’nın tanıtılması, Siyah Panter franchise’ın dünya inşa etme trendi. İlk film doğal olarak gizli Afrika ulusu Wakanda’yı tanıttı ve Wakanda sonsuza kadar izleyicilere Namor’un denizaltı krallığı Talokan’ı tanıttı. Bu nedenle Latveria, Marvel Evreninin en büyük kötü adamlarından biri tarafından benzersiz bir şekilde yönetilen, keşfedilecek yepyeni bir ulus sunarak modeli devam ettirecekti.

Kara Panter Serisi Dünya İnşasında Neden Bu Kadar İyi?

Kara Panter Wakanda Sonsuza Kadar Talokan

bu Siyah Panter filmler şimdiye kadar çifte görev yapıyor. Filmler, Kara Panter’in hikayesini ilerletirken, aynı zamanda MCU’yu yeni yerel ayarlarla genişletiyor ve jeopolitik manzarayı sarsıyor. Muhtemelen bu yüzden Siyah Panter filmler her şeyden önce dünya inşa etmede çok iyidir. Genel olarak MCU üzerinde kalıcı etkiler yaratan bu yeni ulusları piyasaya sürmek için güçlü anlatı nedenleri var. Namor’un Talokan’ının açığa çıkma tehdidi, Wakanda ile büyük bir çatışmayı başlatırken, arka planda bir vibranyum silahlanma yarışı başlar (ve muhtemelen MCU’nun geleceğinde de devam edecektir).

Latveria’nın muhtemelen gelecekte çıkış yapması, takip eden doğal bir sonraki adım olacaktır. Kara Panter: Sonsuza Kadar Wakanda. MCU, büyük bir süper kötü adam tarafından yönetilen yeni bir ulusa nasıl tepki verecek? Doctor Doom ve onun Avrupa krallığı aracılığıyla dünya inşa etme trendini sürdürmek Kara Panter 3 MCU’nun yararlanabileceği ve kullanması gereken çok heyecan verici bir fırsat.

Devamı: Iron Man Talokan’ı Keşfederse MCU Çok Farklı Olurdu

Anahtar Yayın Tarihleri

Teknory