Blox Meyvelerinde Max Aura Nasıl Elde Edilir

Her deneyimli Blox Fruits oyuncusu, Aura’yı elde etmenin hayatta kalmak için gerekli olduğunu bilir. Savaş sırasında Elemental Meyveyi kuşanmalarına olanak tanır ve Haki’yi maksimuma çıkardıklarında tam vücut koruması sağlar. Ancak bu kaynağı elde etmek zor olabilir. Haki’nin seviyesini yükseltmek daha da zor bir iştir. Peki bunu nasıl yapacaksınız? Blox Fruits’te Max Aura’nın nasıl elde edileceğini […]

Blox Meyvelerinde Max Aura Nasıl Elde Edilir

Her deneyimli Blox Fruits oyuncusu, Aura’yı elde etmenin hayatta kalmak için gerekli olduğunu bilir. Savaş sırasında Elemental Meyveyi kuşanmalarına olanak tanır ve Haki’yi maksimuma çıkardıklarında tam vücut koruması sağlar. Ancak bu kaynağı elde etmek zor olabilir. Haki’nin seviyesini yükseltmek daha da zor bir iştir. Peki bunu nasıl yapacaksınız?

Blox Fruits’te Max Aura’nın nasıl elde edileceğini keşfetmek için okumaya devam edin.

Maksimum Aura Nasıl Elde Edilir

Blox Fruit’in savaşta size yardımcı olacak çeşitli silahları ve stilleri vardır. Ancak bu kaynakları geliştirmek için tasarlanmış benzersiz bir Aura da var. Tam vücut Haki’ye sahip olmak çoğu oyuncu için görünüşte kolay görünüyor. Ancak karmaşık olabilir çünkü oyun sırasında XP puanlarınızı hızlı bir şekilde söyleyemezsiniz.

İlerlemenizi tahmin etmenin tek yolu karakterinizin rengini kontrol etmektir. Bu nedenle Maksimum Aura’yı elde etmeniz biraz zaman alabilir. Neyse ki, aşağıdaki adımlar Haki’yi edinmenizde ve onu nasıl maksimuma çıkaracağınızda size yol gösterecektir:

 1. Donmuş Köydeki Gizli Mağarayı veya Görev Vericinin yakınındaki Magma Köyünü ziyaret edin.
 2. Yetenek Öğretmeni’nin oyuncu olmayan karakterini (NPC) bulun ve onunla etkileşime geçin.
 3. Haki’yi almak için 25.000 Beli ödeyin.
 4. Aurayı etkinleştirmek için klavyedeki “J” tuşuna basın. Konsol oyuncuları D-pad aşağı kontrol düğmesini kullanmalıdır.
 5. Bunu savaşmak ve Auranızı yükseltmenin anahtarı olan XP kazanmak için kullanın. Yeteneği devre dışı bırakmak için aynı kısayol tuşuna basın.

Blox Fruits Haki Seviyeleri

Auranızı maksimuma çıkarmadan önce geçmeniz gereken çeşitli aşamalar vardır. Başarılı olmadan önce altı seviyeyi geçmeniz gerekecek. Buso Haki’yi aldığınızda karakterinizin tüm vücudu siyaha dönecek. Tam vücut Haki’yi elde etmeden önce yükseltmeniz ve geçmeniz gereken tüm seviyeler aşağıda verilmiştir:

 • Aşama 0: Meyve dışı saldırılardaki hasarı %10 artırır. Bu seviyede Elemental kullanıcılarına yönelik bir saldırıyla başa çıkamazsınız. Aura bu aşamada kollarınızın veya bacaklarınızın yarısını siyaha çevirecektir.
 • Aşama 1: Gücünüzü %21 artırır. Ayrıca Meyve hasarını hariç tutar ve 4.000 Deneyim Puanı (XP) kullanır. Karakteriniz Haki’yi tüm kollarını veya bacaklarını siyaha çevirerek kaplayacak.
 • Aşama 2: Elemental kullanıcılarının saldırılarını yaklaşık %9 azaltarak savunmanızı artırır. 12.000XP gerektirir. Aura tüm bacaklarınızı veya kollarınızı ve karakterinizin gövdesini kaplar.
 • Aşama 3: Tahkimatınızı yaklaşık %17 artırır. Tam kollarınızı veya bacaklarınızı, gövdenizi ve başınızı siyaha çevirir. Aura’yı bu seviyeye yükseltmek için 24.000 XP puanı kullanacaksınız.
 • Aşama 4: Hasarı %24’e kadar azaltarak savunmayı güçlendirir. Bu aşamada Haki’nin seviyesini yükseltmek 48.000 XP gerektirir. Aura karakterinizin tüm kollarını, başını, gövdesini, uyluklarını ve dizlerini kaplayacak ve bu kısımları siyaha çevirecektir.
 • Aşama 5: Oyuncular bu seviyede hasarı %30’a kadar azaltarak Maksimum Aura elde ederler. Bu aşamaya geldiğinizde karakterinizin tüm vücudu siyaha dönüşecektir. Buso Haki’yi elde etmek size 60.000 XP puanına mal olacak.

Max Aura’yı Anlamak

Haki’nizi maksimuma çıkarmanın en iyi yolu, XP puanlarınızı artırmaktır. Bunu düşmanlarınıza hasar vererek yapabilirsiniz. Ancak bu Aura’yı elde etmek zordur çünkü ne kadar hasar verirseniz verin, XP puanlarınız yalnızca vuruş sayısına bağlı olarak artacaktır. Maksimum Aura’yı elde etmek için 60.000 XP puanına ihtiyacınız olacak. Uzun sürse de değerli bir yatırımdır.

AFK Max Aura Taşlama Yöntemleri

Klavyeden Uzakta (AFK) taşlama, oyuna çok fazla yatırım yapmadan Auranızı arttırmanın uygun bir yoludur. Ara vermek istediğinizde yokluğunuzu takıma bildirmenize olanak tanır. Çoğu oyuncu, tam vücut Haki’yi elde etmenin uzun süre alması nedeniyle bu yöntemi kullanmayı tercih eder.

Logia Meyvesini Kullanmak

Bu Element Meyvesi size fiziksel hasara karşı bağışıklık sağlar. Oyunun otomatik tıklama özelliğini kullanarak Aura’nızı maksimuma çıkarmanıza yardımcı olur. Bu, küçük fiziksel hasar veren düşük seviyeli düşmanları yetiştirmek için kullanışlıdır. Rakibinize birden fazla saldırı gerçekleştirmek için hamle saldırısı içermeyen bir dövüş stili kullanabilirsiniz; gerisini otomatik tıklama halledecektir. Bu AFK öğütme yöntemini kullanırken Katana gibi zayıf bir kılıcı donatmak yararlı olabilir. Unutmayın, vuruş başına bir XP kazanırsınız.

Geliştirilmiş Sapanı Kullanın

Bu menzilli silah, oyunculara oyunun standart sapanı ile karşılaştırıldığında daha iyi bir atış hızı sunuyor. Uzak mesafelerdeki düşmanlarınıza hasar vermenizi sağlar. Aşağıdaki adımlar, Rafine Sapan ile AFK öğütme işlemi yapmanıza ve Blox Meyvelerinde Haki’nizi maksimuma çıkarmanıza yardımcı olacaktır.

 1. Gökyüzü Adaları’nı ziyaret edin.
 2. Shanda’nın düşmanlarına saldırmanıza yardımcı olacak mükemmel bir taktiksel nokta bulun.
 3. Onlara saldırdığınızda, çitin arkasında dururken düşmanlara İyileştirilmiş Sapan ile vurun.
 4. Otomatik olarak ateş etmek için otomatik tıklamayı açın; sürekli olarak yeni düşmanlar ortaya çıkacaktır.

Blox Fruits Max Aura Hakkında İlginç Gerçekler

Tam vücut Haki’nin birçok benzersiz özelliği vardır. Bu Blox Fruits yükseltilebilir güçlendirmesi hakkında bazı ilginç gerçekler:

 • oyun One Piece animesinden ilham aldığından Max Aura, Buso Haki’den alınmıştır (ve sıklıkla bu şekilde anılır). Bu, animasyondaki karakterlerin koruma amacıyla kullandığı benzersiz ve gizemli bir güçlendirmedir.
 • Aura Düzenleyici NPC’den size yardımcı olmasını talep ederek belirli bir Haki aşamasında görünümünüzü değiştirebilirsiniz. Değişiklik yeteneklerinizi etkilemez.
 • İkinci veya Üçüncü Deniz’deyken beşinci seviyeye yükseldiğinizde “Demir Adam” unvanını alacaksınız.
 • Haki’yi etkinleştirmek, kılıç renklerinizi standart siyah renk tonundan değiştirebilir. Bu yalnızca İkinci ve Üçüncü Deniz bıçaklarının bazıları için geçerlidir.
 • Auranızı etkinleştirmeden bir Elemental Fruit kullanıcısına saldırırsanız bir uyarı mesajı alacaksınız.

SSS

Blox Fruits’te Aura’nızı maksimuma çıkarmanın en kolay yolu nedir?

Bu oyuncunun deneyimine göre değişebilir. Ancak Logia AFK öğütme yöntemini kullanmak, tam vücut Haki’yi elde etmenin en kolay yollarından biridir.

Blox Fruits’te Aura’ya sahip düşmanlar var mı?

Evet. Bu hedeflerin aşılması zordur. Bazı iyi örnekler Kar Pusudakiler, Askeri Asker ve Deniz Kaptanlarıdır.

Aura XP ilerlemenizi Blox Fruits’te görebiliyor musunuz?

Hayır. Bir sonraki aşamaya geçip geçemeyeceğinizi size gösterebileceği için bunu Aura Düzenleyici aracılığıyla takip edebilirsiniz.

Elemental Düşmanlarınızın Isısını Artırın

Max Aura, oyuncunun savunmasını güçlendirmede kullanışlıdır ve Element Meyvesi kullanan düşmanlara hasar vermenizi sağlar. Haki’yi maksimum kapasiteye nasıl yükselteceğinizi öğrenmek tüm vücudunuzu korur. Oyuncular hayatta kalma oranlarını artırmak için oyunun başlarında bunu elde etmeye çalışmalıdır.

Tam vücut Haki’yi elde etmek isteyen diğer oyuncular için başka ipuçlarınız var mı? Aşağıdaki yorumlar bölümünde bize bildirin.

Teknory