Bose QuietComfort 2023 serisi sızdırıldı: İki ‘Ultra’ model geliyor

TL;DR Bose’un yaklaşmakta olan QuietComfort kulaklık ve kulaklık serisinin detayları sızdırıldı. Edinilen bilgilere göre Bose, ‘Ultra’ markalı modeller de dahil olmak üzere iki yeni QC kulaklık ve bir çift QC kulaklık piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Sızıntı ayrıca, yeni QuietComfort serisindeki üç cihazın tümü için fiyat ve renk seçeneklerini öneriyor. Bose’un QuietComfort serisi, en iyi gerçek kablosuz […]

Bose QuietComfort 2023 serisi sızdırıldı: İki ‘Ultra’ model geliyor

TL;DR

  • Bose’un yaklaşmakta olan QuietComfort kulaklık ve kulaklık serisinin detayları sızdırıldı.
  • Edinilen bilgilere göre Bose, ‘Ultra’ markalı modeller de dahil olmak üzere iki yeni QC kulaklık ve bir çift QC kulaklık piyasaya sürmeye hazırlanıyor.
  • Sızıntı ayrıca, yeni QuietComfort serisindeki üç cihazın tümü için fiyat ve renk seçeneklerini öneriyor.

Bose’un QuietComfort serisi, en iyi gerçek kablosuz kulaklık ve kulaklıklardan bazılarını içeriyor ve görünüşe göre şirket bu yıl seride üç yeni cihaz planlamış. İki yeni Bose QuietComfort kulaklığın ve bir çift QuietComfort Ultra kulaklığın ayrıntıları, Anlaşmalar.

Edinilen bilgilere göre Bose, daha uygun fiyatlı bir seçenekle birlikte QuietComfort Ultra kulaklığı piyasaya sürecek. Ultra modelinin Fransa’da 499,95 € (~ 550 $) olarak fiyatlandırılacağı söylenirken, standart QuietComfort kulaklıkların 399,95 € (~ 440 $) seviyesinde olması bekleniyor.

Ultra modeli Siyah ve Beyaz renk gruplarıyla gelebilirken, daha ucuz QC’ler Siyah ve Bulut Beyazı çeşitlerinin yanında yeni bir Selvi Yeşili seçeneği görebilir. Her iki kulaklıkta da gelişmiş Aktif Gürültü Engelleme özelliği bulunmalıdır. Sızıntı ayrıca QC Ultra’nın kulakları tamamen kaplayacak bir çift tam boyutlu kulaklık olduğundan da bahsediyor.

QuietComfort Ultra’nın önceki bir render sızıntısı, sağ kulaklıkta bir USB-C girişi gösterdi. Sol kulaklıkta iki düğme var gibi görünüyor, ancak Ultra’nın dokunmatik kontrolleri de destekleyip desteklemeyeceği belli değil.

kulaklık tutan eller

QuietComfort Ultra kulaklıklar için sızıntı, Fransız fiyatının 349,95 € (~ 385 $) ve Siyah ve Beyaz dahil en az iki renk seçeneği olduğunu iddia ediyor.

Bose’un yeni QuietComfort serisine hangi yükseltmeleri getirdiği belli değil, ancak bu fiyatlar QuietComfort 45 ve QuietComfort Earbuds II için gördüğümüzden kesinlikle daha yüksek.

Sızdıranlar, önümüzdeki birkaç ay içinde Bose’dan bir duyuru beklememiz gerektiğini söylüyor; bu, Bose’un kulaklıklarını iki yılda bir yükseltme eğiliminde olduğu için mantıklı.

Her zaman olduğu gibi, yukarıdaki sızan tüm bilgilere umut bağlamadan önce şirketten resmi onay beklemek en iyisidir.

Bose QuietComfort 2023 serisi sızdırıldı: İki ‘Ultra’ model geliyor

Teknory