JBL Tune kulaklıklar Amazon’da %19 indirimle satışta

%19 TASARRUF EDİN: 18 Nisan itibariyle, JBL Tune kablosuz kulaklıklar(yeni bir sekmede açılır) orijinal fiyatından %19 indirimle satılıyor ve fiyatı 79,95 dolardan 64,95 dolara düşürüyor. Birçok kablosuz kulaklık 500 dolardan daha ucuza gelmiyor. Sabah işe gidip gelmenizi ve akşam antrenmanınızı bir esinti haline getirmek için büyük boy bir kulaklığın çekiciliğini anlıyoruz, ancak siz anlamıyorsunuz Her […]

JBL Tune kulaklıklar Amazon’da %19 indirimle satışta

%19 TASARRUF EDİN: 18 Nisan itibariyle, JBL Tune kablosuz kulaklıklar(yeni bir sekmede açılır) orijinal fiyatından %19 indirimle satılıyor ve fiyatı 79,95 dolardan 64,95 dolara düşürüyor.


Birçok kablosuz kulaklık 500 dolardan daha ucuza gelmiyor. Sabah işe gidip gelmenizi ve akşam antrenmanınızı bir esinti haline getirmek için büyük boy bir kulaklığın çekiciliğini anlıyoruz, ancak siz anlamıyorsunuz Her zaman müzik deneyiminizi keyifli hale getirmek için bir ton para harcamanız gerekiyor. Sonuçta, JBL Tune kablosuz kulaklıklara bir göz atın(yeni bir sekmede açılır), Amazon’da orijinal fiyatından %19 indirimli olarak satılıyor ve fiyatı 64,95 dolara düşürüyor. Ve oğlum, buna değer mi?

JBL Tune kablosuz kulaklıklar(yeni bir sekmede açılır) EDM müzik severler için bir zorunluluk olan JBL imzalı saf bas sesi ile donatılmıştır. Tercihinize (ve pil seviyelerine, tbh!) bağlı olarak bunları kablosuz veya kablolu olarak takabilirsiniz ve ayrıca kalabalık caddeler için aktif gürültü önleme özelliği elde edersiniz. ANC açıkken yaklaşık 35 saat sürer, ancak kapalıyken 50 saat sürer, bu nedenle meyve suyunun biteceği konusunda endişelenmenize gerek yoktur.

Bu kulaklığın harika bir özelliği, Bluetooth aracılığıyla aynı anda iki cihaza bağlanabilmenizdir (Apple buna izin vermez!), böylece tabletinizde bir video izleyebilir ve ihtiyacınız olursa zahmetsizce telefonunuza geçebilirsiniz. bir arama. Uygulama olmasa da, süper rahat yastıklı kulaklıklardaki düğmeler aracılığıyla ses seviyesi, bas, gürültü önleme ve daha fazlasını ayarlayabilirsiniz. Ayrıca tamamen şarj olmaları sadece iki saat sürüyor ki bu, bu fiyattaki bir çift kulaklık için oldukça iyi.

JBL Tune kablosuz kulaklıkları alın(yeni bir sekmede açılır) şimdi %19 indirimle satışta ve eski kablolu seçenek statünüzü bir kenara bırakın.

Teknory