Bu 45 dolarlık şarj istasyonuyla 3 cihazı şarj edin

TL;DR: 21 Ocak itibarıyla bu MagStack Katlanabilir 3’ü 1 Arada Kablosuz Şarj İstasyonunu Yüzer Standlı yalnızca 44,99 $ karşılığında, %35 indirimle edinin. Bazı kablolu şarj cihazları hızlı olsa da, yoldaysanız taşımanız gereken çok şey vardır. Hatta sadece masanızda oturursanız çok fazla dağınıklık olur. İster çalışma alanınızı toplamaya ister kış tatiline hazırlanmaya çalışıyor olun, son derece […]

Bu 45 dolarlık şarj istasyonuyla 3 cihazı şarj edin

TL;DR: 21 Ocak itibarıyla bu MagStack Katlanabilir 3’ü 1 Arada Kablosuz Şarj İstasyonunu Yüzer Standlı yalnızca 44,99 $ karşılığında, %35 indirimle edinin.


Bazı kablolu şarj cihazları hızlı olsa da, yoldaysanız taşımanız gereken çok şey vardır. Hatta sadece masanızda oturursanız çok fazla dağınıklık olur. İster çalışma alanınızı toplamaya ister kış tatiline hazırlanmaya çalışıyor olun, son derece kompakt ve hatta kolay seyahat için katlanabilen bir kablosuz şarj cihazıyla uzun mesafeler kat edebilirsiniz.

MagStack Foldable; iPhone, Apple Watch ve AirPods ile uyumlu üçü bir arada şarj istasyonudur ve birini 44,99 dolara satın alabilirsiniz. Bu %35’lik bir tasarruf demektir.

Aynı anda üç cihazı şarj edin

Bu katlanabilir şarj cihazı, MagSafe ve Qi uyumlu cihazlar da dahil olmak üzere çeşitli uyumluluklara sahiptir. Üç şarj noktası arasında, katlanabilir yüzer saat standı üzerinde 12’den sonra iPhone’lara, Bluetooth kulaklıklara ve herhangi bir Apple Watch serisine güç verebilirsiniz.

Üç cihazı aynı anda şarj edebilir veya telefonunuzu veya saatinizi açılırken ekranda tutmak için bunları bir üçgene yerleştirebilirsiniz. Üç cihazınıza da güç sağlamak için yalnızca tek bir kabloya ihtiyacınız var. Satın alma işleminize bir kablo bile dahildir.

Seyahat için harika bir şarj cihazı

Yola çıkma zamanı geldiğinde, bu benzersiz şarj cihazı cüzdan boyutunda bir yığın halinde çökerek onu son derece taşınabilir ve seyahat için ideal hale getiriyor. Hatta MagSafe olmayan telefon kılıfları veya Qi kablosuz şarj özelliğine sahip telefonlar için bir MagSafe Metal Halka ile birlikte gelir.

Hızlı çalışan ve kolayca saklanabilen modern bir şarj cihazını deneyin.

Mashable Fırsatları

MagStack Katlanabilir Üçü Bir Arada Kablosuz Şarj İstasyonunu sınırlı bir süre için 44,99 ABD dolarına (normal 69,99 ABD doları) satın alın.

StackSocial fiyatlar değişebilir.

Teknory