Amazon Apple Watch fırsatı: Amazon’da %25’e varan indirimle 41 mm veya 45 mm Apple Watch Series 8’i edinin.

%25 TASARRUF EDİN: Yalnızca 299 dolara 41 mm Apple Watch Series 8’e veya 319,97 dolara daha büyük 45 mm’ye sahip olun. Bu, 109,03 dolara varan bir tasarruf demektir. Biz hâlâ bazı ürünlerin Kara Cuma satış fiyatlarına düşmesini beklerken, diğerleri şimdiden rekor düşük indirimler görmeye başladı. Eğer siz de Apple Watch sahipleri arasına katılmak istiyorsanız Amazon’un […]

Amazon Apple Watch fırsatı: Amazon’da %25’e varan indirimle 41 mm veya 45 mm Apple Watch Series 8’i edinin.

%25 TASARRUF EDİN: Yalnızca 299 dolara 41 mm Apple Watch Series 8’e veya 319,97 dolara daha büyük 45 mm’ye sahip olun. Bu, 109,03 dolara varan bir tasarruf demektir.


Biz hâlâ bazı ürünlerin Kara Cuma satış fiyatlarına düşmesini beklerken, diğerleri şimdiden rekor düşük indirimler görmeye başladı. Eğer siz de Apple Watch sahipleri arasına katılmak istiyorsanız Amazon’un sunduğu %25’e varan indirimler sayesinde bugün ideal bir gün olabilir.

7 Kasım itibarıyla 41 mm boyutunda Apple Watch Series 8’i yalnızca 299 dolara, daha büyük 45 mm boyutunu ise 319,97 dolara satın alabilirsiniz. Bu indirimli fiyatlar normal liste fiyatlarına göre %25 indirimden tasarruf etmenizi sağlar. Bu fırsat yalnızca beyaz spor bantlı 45 mm gümüş alüminyum kasa gibi belirli kombinasyonlarda geçerli olduğundan, renk çeşitleri konusunda seçici olmak isteyeceksiniz.

Apple, en yeni Series 9 saatini Eylül ayında piyasaya sürdü, ancak Series 8 hala harika bir akıllı saat ve yalnızca 2022’de piyasaya sürüldü. Apple Watch Series 8 ile her zaman açık ekran, çatlamaya karşı dayanıklılık ve suya dayanıklılık gibi birçok özelliğe sahip olacaksınız. rezistans. 7/24 kalp atış hızı takibine ve uykunun her aşamasında ne kadar zaman harcadığınızı gösteren Uyku uygulamasına erişebilirsiniz.

Apple Watch Series 8 ayrıca düşme algılama, çarpışma algılama ve acil SOS gibi güvenlik özellikleriyle birlikte gelir. Arama yapma, mesaj gönderme ve müzik akışı yapma gibi Series 8 bağlantı işlevleri sayesinde dış dünyayla bağlantıda kalabilirsiniz.

Apple Watch Series 8’i Kara Cuma ve tatil indirimleri başlamadan önce puanlamak istiyorsanız, bu fiyatlar hem 41 mm hem de 45 mm modellerini bütçe dostu seçeneklere getiriyor.

Teknory