Bu 50 $ ‘lık uçuş fırsatı bulucu, uçuş kazanma şansı ile birlikte geliyor

TL;DR: 31 Mart’a kadar Thrifty Traveler’a bir yıllık Premium Plus üyeliği alabilirsiniz.(Yeni bir sekmede açılır) 199,99 $ yerine yalnızca 49,99 $’a — bu, %75 tasarruf sağlar ve normal satış fiyatından %29 daha azdır. Bütçeyle tatil yapmak(Yeni bir sekmede açılır) çoğu zaman kolay değildir ve uçuş maliyetlerinin artması, daha bir otel bulamadan bankayı boşaltmanın harika bir […]

Bu 50 $ ‘lık uçuş fırsatı bulucu, uçuş kazanma şansı ile birlikte geliyor

TL;DR: 31 Mart’a kadar Thrifty Traveler’a bir yıllık Premium Plus üyeliği alabilirsiniz.(Yeni bir sekmede açılır) 199,99 $ yerine yalnızca 49,99 $’a — bu, %75 tasarruf sağlar ve normal satış fiyatından %29 daha azdır.


Bütçeyle tatil yapmak(Yeni bir sekmede açılır) çoğu zaman kolay değildir ve uçuş maliyetlerinin artması, daha bir otel bulamadan bankayı boşaltmanın harika bir yoludur. Yakınınızda ucuz uçak bileti bulmak zor olabilir ama imkansız da değil. Thrifty Traveler, size evden uzaktaki bir sonraki güzel eviniz için uygun fiyatlı bilet bulmanız için araçlar sağlayabilecek bir uçuş bulucudur. Normalde, bir yıllık üyeliğin maliyeti 199 ABD dolarıdır, ancak yalnızca 49,99 ABD dolarına alabilirsiniz ve ayrıca küçük bir ekstra ile birlikte gelir.

Aboneliğinizi satın aldığınızda, ayrıca, 31 Mart 23:59 PT’den önce satın alırsanız, gitmek istediğiniz yere giden (5.000 $ değerinde) iki kişilik uçuş içeren bir çekilişe beş giriş hakkı kazanırsınız.

Dünya çapında indirimli uçuşları bulun

Kendi başınıza uçuş arama zahmetinden kurtulun. Gözlerinizi 7/24 ekranda tutamazsınız ama Thrifty Traveler bunu yapabilir. Bu akıllı uçuş bulucu(Yeni bir sekmede açılır) Google Flights’ta yayınlanan iş ve birinci sınıf uçuşlarla ilgili yerel ve uluslararası fırsatları arar. Bir tane bulursa, doğrudan havayolundan satın alabilmeniz için anında bir metin ve e-posta bildirimi alırsınız. Tek yapmanız gereken gideceğiniz şehri seçmek. 200’den fazla büyük ABD ve Kanada şehri destekleniyor, dolayısıyla birçok seçeneğiniz var.

Sık seyahat eden biriyseniz, Thrifty Traveler’ın puan fırsatlarından da yararlanmak isteyebilirsiniz. Bulduğu uçuşların çoğu American, Delta ve United gibi büyük havayollarından geliyor. Orada zaten puanlarınız varsa veya puanlarınızı artırmak istiyorsanız, Thrifty Traveler’ın bulabileceği ekstra fırsatlardan yararlanın.

Havayolu millerinizi kullanmanızı sağlayan bir uçuş bulucuda tasarruf edin

Yüksek uçak bileti fiyatlarının sizi yerde tutmasına izin vermeyin. Bütçeyle uçun ve Thrifty Traveler’a bir yıllık Premium Plus üyeliği kazanın(Yeni bir sekmede açılır) sadece 49,99$ (kayıtlı 299$). Ve unutmayın, satın alma işleminizi yaptığınızda, gitmek istediğiniz her yere iki kişilik (5.000 $ değerinde) uçuş kazanmak için bir çekilişe beş giriş hakkı kazanacaksınız. Satış 31 Mart 23:59 PT’de sona erecektir. Kupon gerekmez.

Fiyatlar değişebilir.

Teknory