Family Guy, Quagmire ve Meg ile Terrifier Crossover Sanatında Karanlık Bir Dönüş Yapıyor

Özet Family Guy, Quagmire ve Meg’i ana karakterler olarak kullanarak Terrifier filminden korkunç bir sahneyi yeniden canlandıran çapraz sanatta karanlık bir dönüş yapıyor. Terrifier, vahşeti ile bilinen bir korku serisidir ve demir testeresinin yer aldığı belirli bir sahne izleyicilerin ilgisini çekmiştir. Çapraz çizim, popüler kültürün parodisini yapma eğilimleri göz önüne alındığında Family Guy’ın Terrifier serisine […]

Family Guy, Quagmire ve Meg ile Terrifier Crossover Sanatında Karanlık Bir Dönüş Yapıyor

Özet

  • Family Guy, Quagmire ve Meg’i ana karakterler olarak kullanarak Terrifier filminden korkunç bir sahneyi yeniden canlandıran çapraz sanatta karanlık bir dönüş yapıyor.
  • Terrifier, vahşeti ile bilinen bir korku serisidir ve demir testeresinin yer aldığı belirli bir sahne izleyicilerin ilgisini çekmiştir.
  • Çapraz çizim, popüler kültürün parodisini yapma eğilimleri göz önüne alındığında Family Guy’ın Terrifier serisine komedi kısımlarında değinip değinmeyeceği sorusunu gündeme getiriyor.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Aile adamı karanlık bir dönüş alıyor Korkunç Filmin en korkunç sahnelerinden birini yeniden yaratmak için Quagmire ve Meg’in kullanıldığı çapraz sanat. Seth MacFarlane tarafından yaratılan animasyonlu durum komedisi, Peter ve Lois liderliğindeki Griffinlere odaklanıyor. Komşuları ve Peter’ın uzun zamandır arkadaşı olan Quagmire karakteri, sapkın davranışlarıyla tanınan bir pilottur ve “Giggity” sloganı. Konu Damien Leone’ye gelince Korkunç2016 filmi, Palyaço Art’ı (Howard Thornton) ve onun Cadılar Bayramı’ndaki kanlı çabalarını konu alıyor. Piyasaya sürülmesinden bu yana, Korkunç kanla dolu bir korku serisine dönüştüve orijinalden demir testeresi içeren bir sekans izleyicilerin ilgisini çekti.

Yakın zamanda Instagram’da yayınlanan bir gönderide Daniel Björko ikonik sahne Korkunç kullanılarak yeniden tasarlandı Aile adamı karakterler.

Daniel Björk'ün Family Guy Terrifier geçiş sanatı
(aracılığıyla Daniel Björk/Instagram)

Resimde Quagmire, korkutucu gülümsemesini ve siyah beyaz kostümünü giyen Palyaço Art olarak tasvir edilirken Meg, şapkası yerde baş aşağı asılı olan Dawn’ın (Catherine Corcoran) yerini alıyor.


Terrifier’ın Family Guy’ın Parodisi Yapılabilir mi?

Terrifier'da Palyaço Sanatıyla Selfie Çeken Kadın

O anda, çapraz görselin referans verdiği Tara (Jenna Kanell), arkadaşı Dawn’ın şok edici ve şiddetli ölümünü izlemek zorunda kaldı. Sorunları, Palyaço Art’ın bir restoranda onlarla etkileşime girmesi ve Tara’yı gözle görülür şekilde rahatsız etmesiyle başladı. Ayrıldıktan bir süre sonra iki kadın saldırıya uğradı ve kendine geldiğinde Tara, Dawn’ı ayak bileklerinden asılı halde buldu. Art, demir testeresini kullanarak Dawn’ı öldürmeye başladı ve Tara dehşet içinde çığlık atarken onu ikiye böldü.

Aile adamı, diğer televizyon programlarının ve filmlerinin parodisini yapmasıyla tanınırkullanılmadı Korkunç herhangi bir komedi parçasında. Franchise’ın ne kadar büyük olduğu ve ne kadar bilinçli olduğu göz önüne alındığında Aile adamı popüler kültüre ait olma eğiliminde, dizide buna değinilip değinilmeyeceği merak edilmeye değer. Karakterinin davranışlarından dolayı Quagmire’ın Palyaço Art olarak tasvir edilmesi de ilginçtir. Aile adamı kullanılan tek animasyon programı değildi. Korkunç yine de çapraz sanat. Başka bir yaratıcı Bob ve Louise Belcher’ı hayal etti Bob’un Burgerleri Art ve Küçük Soluk Kız rolünde Korkunç 2.

Karakterleri görmek ilginç Aile adamı birini yeniden yaratmak Korkunçsahneleri ve her ikisinin de hayranları bu geçişin tadını çıkarabilir. Başarısı ile Korkunç 2ve yolda olan başka bir devam filmi, animasyonlu sitcom veya buna benzer herhangi bir şov, potansiyel olarak gelecekte bir referansın gerçekleşmesine neden olabilir.

Kaynak: Daniel Björk/Instagram

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow