Bu bahçıvanlık uygulaması için en iyi çevrimiçi fiyatı yalnızca 15 ABD Doları karşılığında alın

TL;DR: 9 Ocak’a kadar NatureID Plant Identification Premium Plan’a ömür boyu abonelik alabilirsiniz.(yeni bir sekmede açılır) 59,99$ yerine sadece 14,99$ — bu %75’lik bir tasarruftur. Dışarısı biraz soğuk olabilir, ancak tüm yıl boyunca iç mekan bahçeciliği yapılabilir. Yeni yılda mekanınıza biraz hayat ve eğlenceli yeni bir hobi katmak istiyorsanız, o zaman iç mekan bahçeciliğini deneyin. […]

Bu bahçıvanlık uygulaması için en iyi çevrimiçi fiyatı yalnızca 15 ABD Doları karşılığında alın

TL;DR: 9 Ocak’a kadar NatureID Plant Identification Premium Plan’a ömür boyu abonelik alabilirsiniz.(yeni bir sekmede açılır) 59,99$ yerine sadece 14,99$ — bu %75’lik bir tasarruftur.


Dışarısı biraz soğuk olabilir, ancak tüm yıl boyunca iç mekan bahçeciliği yapılabilir. Yeni yılda mekanınıza biraz hayat ve eğlenceli yeni bir hobi katmak istiyorsanız, o zaman iç mekan bahçeciliğini deneyin. Dikkate alınması gereken çok şey gibi gelebilir, ancak NatureID Bitki Tanımlaması, bitki bakımının yapılmasına yardımcı olabilir.(yeni bir sekmede açılır) çok daha basit ve çevrimiçi olarak mevcut olan en iyi fiyata ömür boyu abonelik alabilirsiniz. 9 Ocak 23:59 PT’ye kadar NatureID sadece 14,99 $.

Bitkilerinize nasıl bakacağınızı öğrenin

Bir bitkiye bakmak, biraz su döküp fotosentezin gerisini halletmesini ummaktan daha fazlasıdır. Öncelikle, bitkilerinizin olması gerektiği gibi olduğundan emin olmak isteyebilirsiniz. yanlış etiketlenmiş bitkiler Mağazada oldukça yaygındır, bu nedenle bitkinizi 14.000’den fazla bitki türünden oluşan bir veritabanına karşı kontrol etmek için bir dakikanızı ayırmaya değer. Bitkiniz bunlardan herhangi biriyse, ona nasıl bakacağınız hakkında daha fazla bilgi edinebileceksiniz.

Kayıtlı bitkilerinizin her biri için toprak, gübre, sıcaklık koşulları ve sulama hatırlatıcıları için öneriler alın. Bitkilerin bakımıyla ilgili makaleler okuyarak ve videolar izleyerek kendi yeşil parmaklarınızı geliştirin.

Bitkiler hastalanır. İster kök çürüklüğü olsun, ister ortak virüs, Bitki Doktoru hastalıkları tanımlamanıza ve bir tedavi planı oluşturmaya başlamanıza yardımcı olabilir. Bir fotoğrafla başlar, ancak gelişen bir kapalı bahçe ile sona erebilir.(yeni bir sekmede açılır) bu da yeni yılı daha canlı hissettiriyor.

Aynı sen, yeni bir hobi

Açık bahçeniz hakkında düşünmeye başlamak için sezonun başlarında olabilir, ancak birkaç bitkiyi içeride tutmak, eğlenceli bir hobi geliştirirken alanınızı biraz daha parlak hissettirebilir. NatureID Plant Identification’a ömür boyu abonelik alın(yeni bir sekmede açılır) 14,99 $ için. Bu %75 indirim, ancak yalnızca 9 Ocak 23:59 PT’ye kadar.

Fiyatlar değişebilir.

Teknory