Bu, en iyi Samsung kulaklıklarda 2023’ün en büyük fırsatı

Robert Triggs / Android Otoritesi En yüksek puan alan tomurcuklar, geçen haftaki Prime Day indiriminde önemli bir indirime tabi tutulmadı ve 2023’te bu harika fırsat fiyatına yalnızca birkaç kez kısa bir süre yaklaştı. Artık üç renk seçeneğinden herhangi birini 42 $’dan alabilirsiniz. indirim. Samsung Galaxy Tomurcukları 2 Pro Samsung Galaxy Tomurcukları 2 Pro Samsung’un güvenilir […]

Bu, en iyi Samsung kulaklıklarda 2023’ün en büyük fırsatı

Robert Triggs / Android Otoritesi

En yüksek puan alan tomurcuklar, geçen haftaki Prime Day indiriminde önemli bir indirime tabi tutulmadı ve 2023’te bu harika fırsat fiyatına yalnızca birkaç kez kısa bir süre yaklaştı. Artık üç renk seçeneğinden herhangi birini 42 $’dan alabilirsiniz. indirim.

Samsung Galaxy Tomurcukları 2 ProSamsung Galaxy Tomurcukları 2 Pro
AA Tavsiye Edilir

Samsung Galaxy Tomurcukları 2 Pro

Samsung’un güvenilir kulaklıkları yükseltildi

Samsung Galaxy Buds 2 Pro kulaklıkları harika ses sağlar ve aktif gürültü engelleme özelliğine sahiptir. Çok çeşitli kulak uçları ile mükemmel uyum ve konforu birleştirir. Verimli ANC ve beş saatlik pil ömrü anlaşmayı tatlandırıyor.

Galaxy Buds 2 Pro’nun üstün gürültü önleme özelliği, düşük frekanslı gürültü yalıtımında övülen Sony WF-1000XM4’ü bile geride bırakan, göze çarpan bir özelliktir. Birinci sınıf ses kalitesi dengeli bir ses sunar ve pil ömrü sektördeki en iyiler arasında olmasa da, uyumlu bir Galaxy cihazından kullanılabilen Kablosuz PowerShare ile şarj başına yaklaşık beş saat alırsınız. Su hasarına karşı korumak için bir IPX7 derecesine sahiptirler ve Samsung Find özelliği, yanlış yerleştirilmiş tomurcukların bulunmasına yardımcı olur. Samsung düşmanı değilseniz, hayal kırıklığına uğramayacaksınız.

Galaxy Buds 2 Pro fırsatı hakkında daha fazla bilgi edinmek için yukarıdaki widget’a basın.

Bu, en iyi Samsung kulaklıklarda 2023’ün en büyük fırsatı

Teknory