En İyi Prime Day 2023 fırsatı: Apple AirPods’ta %28 tasarruf edin

TL;DR: 2. Nesil Apple AirPods(yeni bir sekmede açılır) kablolu bir şarj kutusu ve birçok premium özellikle birlikte gelir. Bu Prime Day’de Apple AirPods’ta %28 tasarruf edin. Apple hayranları Prime Day’de sevinebilirler. Çünkü Apple ekosistemine gerçekten bağlı olduğunuzda, markanın tüm cihazlarını istersiniz; böylece iyi ve gerçekten senkronize kalabilirsiniz. Sorun tabii ki maliyet. Apple cihazları ucuz gelmiyor. […]

En İyi Prime Day 2023 fırsatı: Apple AirPods’ta %28 tasarruf edin

TL;DR: 2. Nesil Apple AirPods(yeni bir sekmede açılır) kablolu bir şarj kutusu ve birçok premium özellikle birlikte gelir. Bu Prime Day’de Apple AirPods’ta %28 tasarruf edin.


Apple hayranları Prime Day’de sevinebilirler. Çünkü Apple ekosistemine gerçekten bağlı olduğunuzda, markanın tüm cihazlarını istersiniz; böylece iyi ve gerçekten senkronize kalabilirsiniz. Sorun tabii ki maliyet. Apple cihazları ucuz gelmiyor. İşte bu yüzden Prime Day’i seviyoruz.

Bu Apple AirPod’lar(yeni bir sekmede açılır) başka bir Apple cihazından daha fazlasıdır. Ayrıca, birinci sınıf teknoloji ve ince düşünülmüş özelliklerle dolu, kendi başlarına harika kulaklıklardır. Bunlar arasında Siri ve melodileriniz için kolay dokunma kontrolleri bulunur. Ve her zaman hareket halindeyseniz, size 24 saat pil ömrü sağlayan şarj kutusunu takdir edeceksiniz.

Prime Day sayesinde bu Apple AirPod’ları edinebilirsiniz(yeni bir sekmede açılır) sadece 99,99 £ — bu, liste fiyatı üzerinden %28’lik bir indirim anlamına gelir. Bu bize iyi geliyor.

Bu pazarlığı beklemeyin. Diğer Prime Day anlaşmaları gibi, yalnızca 12 Temmuz gece yarısına kadar sürer.

Teknory