Mario Kart 8 Deluxe’ün Final Booster Course Pass Dalgası Yeni Parçalar, Yarışçılar, Müzik Çalar ve Daha Fazlasını İçeriyor

Nintendo, son derece popüler kart yarışçısı için DLC’nin son dalgası olan Mario Kart 8 Deluxe’ün Booster Course Pass Wave 6’sının önümüzdeki hafta 9 Kasım’da yayınlanacağını açıkladı. Bu kursta Mario Kart Wii’nin Rainbow Road’u gibi hayranların favorileri de dahil olmak üzere sekiz yeni parkur yer alıyor. , üç yeni yarışçı, yeni bir müzik çalar özelliği ve […]

Mario Kart 8 Deluxe’ün Final Booster Course Pass Dalgası Yeni Parçalar, Yarışçılar, Müzik Çalar ve Daha Fazlasını İçeriyor

Nintendo, son derece popüler kart yarışçısı için DLC’nin son dalgası olan Mario Kart 8 Deluxe’ün Booster Course Pass Wave 6’sının önümüzdeki hafta 9 Kasım’da yayınlanacağını açıkladı. Bu kursta Mario Kart Wii’nin Rainbow Road’u gibi hayranların favorileri de dahil olmak üzere sekiz yeni parkur yer alıyor. , üç yeni yarışçı, yeni bir müzik çalar özelliği ve daha fazlası. Mario Kart 8 Deluxe için DLC’nin son dalgası olmasıyla oyunun parkur sayısını 96’ya çıkarıyor; bu da temel oyunda mevcut olan 48’in iki katıdır.

Bugünkü çıkış tarihi haberleri ve ayrıntılarının yanı sıra Nintendo, DLC için aşağıda izleyebileceğiniz bir kursa genel bakış fragmanı yayınladı:

Wave 6, Acorn Cup ve Spiny Cup’ta oyuna yeni kupalar ekler ve bunlar birlikte rotasyona sekiz saha daha ekler. Bu kurslar SNES, GameCube, Wii, Nintendo 3DS’deki Mario Kart oyunlarından ve mobil cihazlara özel oyun Mario Kart Tour’dan geliyor. Her birinde neler beklenebilir:

Meşe palamudu Kupası

  • Roma Avanti (Mario Kart Tour’dan)
  • DK Dağı (Mario Kart: Double Dash’tan)
  • Papatya Devresi (Mario Kart Wii’den)
  • Pirahna Fabrikası Koyu (yeni)

Dikenli Fincan

  • Madrid Sürüşü (Mario Kart Tour’dan)
  • Rosalina’nın Buz Dünyası (Mario Kart 7’den)
  • Bowser Castle 3 (Super Mario Kart’tan)
  • Gökkuşağı Yolu (Mario Kart Wii’den)

Bu yeni parkurların yanı sıra Wave 6, Mario Kart Wii’de ilk kez sahneye çıkan Funky Kong’dan üç yeni yarışçıyı ve Mario Kart Tour’dan Pauline ve Peachette’i içeriyor. Wave 6’nın başka yerlerinde oyuncular, herhangi bir Daisy Amiibo’yu tarayarak açılabilecek bir bonus Daisy Racing Suit ile birlikte 16 ek Mii Yarış Elbisesi alacaklar. Ayrıca bu son DLC, Mario Kart 8 Deluxe’e 9 Kasım’dan itibaren her kurstan müzik dinlemenize olanak tanıyan yeni bir Müzik Çalar özelliği ekliyor.

Mario Kart 8 Deluxe’ün Booster Course Pass Wave 6’sı oyunun DLC’sinin son dalgasıdır. 9 Kasım’da yayına girecek. Booster Course Pass’in tamamı 24,99 $ karşılığında veya Nintendo Switch Online + Genişletme Paketi abonesi olarak satın alınabilir.

Aşağıdaki bağlantılara tıklayarak tüm Mario Kart 8 Deluxe Booster Course Pass tekliflerini yakalayın:

Daha fazlası için okuyun oyun Bilgilendiricisi Mario Kart 8 Deluxe incelemesi.


Bu son kurs dalgasına göz atmak için Mario Kart 8 Deluxe’e geri mi dönüyorsunuz? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin!

Teknory