Bu Yıl Daha Sonra Piyasaya Sürülecek Pokémon Horizons’ta Bir Başka Gizli Göz Atmaya Göz Atın

The Pokémon Company, yeni bir fragman daha yayınladı. Pokémon Horizons: Seri, ve aynı zamanda ilk İngilizce dublajlı fragman. Bu anime, 25 sezonluk cep canavarı maceralarının ardından yakın zamanda sona eren uzun süredir devam eden Pokémon animesinin yerini alan animedir. Ufuklar Kaptan Pikachu’nun yanı sıra bu dizinin Profesörü Friede’nin de katıldığı yeni kahramanlar Liko ve Roy’u […]

Bu Yıl Daha Sonra Piyasaya Sürülecek Pokémon Horizons’ta Bir Başka Gizli Göz Atmaya Göz Atın

The Pokémon Company, yeni bir fragman daha yayınladı. Pokémon Horizons: Seri, ve aynı zamanda ilk İngilizce dublajlı fragman.

Bu anime, 25 sezonluk cep canavarı maceralarının ardından yakın zamanda sona eren uzun süredir devam eden Pokémon animesinin yerini alan animedir. Ufuklar Kaptan Pikachu’nun yanı sıra bu dizinin Profesörü Friede’nin de katıldığı yeni kahramanlar Liko ve Roy’u içeriyor. Bu yeni İngilizce dublajlı fragmanda Liko ve onun Sprigatito’sunu, Roy ve Fuecoco’sunu, Friede ve Kaptan Pikachu’yu ve daha pek çok Pokémon’u görüyoruz.

Kendiniz için yeni Pokémon Horizons İngilizce dublajlı fragmanına aşağıdan göz atın:

San Diego Comic Con paneli sırasında The Pokémon Company International’ın pazarlamadan sorumlu başkan yardımcısı Taito Okiura, “İlk Comic-Con International panelimiz için bize katılan hayranlara inanılmaz derecede minnettarız ve Pokémon animasyonunun bugünkü başarısına katkıda bulunan ve aynı zamanda serinin başına neler geleceğine daha yakından bir bakış sağlayan Pokémon topluluğu üyeleriyle bağlantı kurmak büyük bir keyifti” dedi. “Pokémon Horizons: The Series’in yakında piyasaya sürülmesi için hazırlanırken, dünyanın dört bir yanındaki hayranlara hitap eden büyüleyici hikayeler ve sevimli karakterler içeren animasyonlu içerik sunma konusunda tutkulu olmaya devam ediyoruz ve yakında daha fazlasını paylaşmayı dört gözle bekliyoruz.”

The Pokémon Company, bu yeni fragmanın yanı sıra yeni bir fragman daha yayınladı. Horizons’un ilk bölümünden 11 dakikalık ön izleme:

Gördüğünüz gibi, Friede ve Kaptan Pikachu, Rising Volt Tacklers olarak bilinen bir gruba liderlik ediyor ve görünüşe göre Amethio ve ortağı Pokémon Ceruledge’yi içeren Kaşifler olarak bilinen düşman grupla anlaşmazlığa düşecekler. Gösterideki birinin ayrıca siyah (yeşil yerine) rengiyle gösterilen, onlar için savaşan parlak bir Rayquaza’sı var.

Panel sırasında The Pokémon Company ayrıca yeni bir fragman yayınladı. Pokémon: Pokémon Ustası Olmaksona erecek olan bölümlerden oluşan bir koleksiyondur. Pokémon Ultimate Yolculukları: Seri 8 Eylül’de Netflix’te başladığında. Bir basın açıklamasına göre “bu nostaljik bölümler, hayranların en sevdiği Pokémon’u ve Misty ve Brock gibi karakterleri geri getirirken, 25 sezonluk yolculuklarının bu son bölümünde Ash Ketchum ve Pikachu’su için geleceğin neler getirebileceğine bir göz atacak”.

Kontrol et Pokémon: Pokémon Ustası Olmak aşağıdaki fragman:

Pokémon: Pokémon Ustası Olmak 8 Eylül’de Netflix’te. Pokémon Ufukları bu yıl içinde çıkacak, ancak henüz resmi bir çıkış tarihi yok.

Daha fazlası için, Ash’in İngiliz seslendirme sanatçısının Japon meslektaşına 17 yıllık ilham kaynağı için teşekkür etmesiyle ilgili bu hikayeye göz atın ve ardından orijinal ifşasını izleyin. Pokemon Ufukları. Okumak oyun Bilgilendiricisi Bundan sonra Pokémon Scarlet ve Violet incelemesi yapın ve ardından Pokémon Scarlet ve Violet için yakında çıkacak olan Hidden Treasure of Area Zero DLC ile ilgili en son ayrıntılara göz atın.


Bu yıl piyasaya çıktıklarında bu animeleri izleyecek misin? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin!

Teknory