Büyük Google Bard AI Güncellemesi Yeni Diller, Sesli Yanıtlar ve Görüntü İstemleri Ekliyor

Etkileşim söz konusu olduğunda ton oldukça önemlidir. Muhtemelen bu nedenle Google, Bard’ın size verdiği yanıtların tonunu ayarlama seçeneğini ekliyor. Beş seçenek eklendi: basit, uzun, kısa, profesyonel ve rahat. Artık hızlı bir yanıt, hafif ve derinlemesine bir yanıt isteyebilirsiniz. Ton, bir yanıt verildikten sonra da değiştirilebilir, bu nedenle, bir yanıtı daha profesyonel hale getirmek veya ondan […]

Büyük Google Bard AI Güncellemesi Yeni Diller, Sesli Yanıtlar ve Görüntü İstemleri Ekliyor

Etkileşim söz konusu olduğunda ton oldukça önemlidir. Muhtemelen bu nedenle Google, Bard’ın size verdiği yanıtların tonunu ayarlama seçeneğini ekliyor. Beş seçenek eklendi: basit, uzun, kısa, profesyonel ve rahat. Artık hızlı bir yanıt, hafif ve derinlemesine bir yanıt isteyebilirsiniz. Ton, bir yanıt verildikten sonra da değiştirilebilir, bu nedenle, bir yanıtı daha profesyonel hale getirmek veya ondan ayrıntılı teknik terimleri kaldırmak istiyorsanız, bunu artık oldukça kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Bu özellik bugün İngilizce olarak kullanıma sunuluyor ve yakın gelecekte diğer dillere de genişletilmesi planlanıyor. Google ayrıca yanıtlarına bir ses seçeneği ekliyor, böylece Bard’ın söylediklerini okumak yerine dinleyebilirsiniz. teknoloji şirketi, ses düğmesinin size Bard hakkında farklı bir bakış açısı sağlayacağını ve şiir veya senaryo dinliyorsanız kullanışlı olabileceğini öne sürüyor. Ses seçeneği bugünden itibaren 40’tan fazla dilde mevcuttur.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow