Yılın Okuyucu Oyunu 2023

Yıl sona yaklaşıyor, bu da kendimizi bir odaya kilitleyip 2023’ün en iyi oyunlarının hangileri olduğuna kesin olarak karar verme ve nihai şampiyonu taçlandırma zamanının geldiği anlamına geliyor. The Legend of Zelda: Tears of Kingdom olacak mı? Ya da belki Baldur’s Gate 3? Bizi gerçekten şaşırtan büyüleyici tırmanma oyunu Justant’a ne dersiniz? Yılın oyunu ve En […]

Yılın Okuyucu Oyunu 2023

Yıl sona yaklaşıyor, bu da kendimizi bir odaya kilitleyip 2023’ün en iyi oyunlarının hangileri olduğuna kesin olarak karar verme ve nihai şampiyonu taçlandırma zamanının geldiği anlamına geliyor. The Legend of Zelda: Tears of Kingdom olacak mı? Ya da belki Baldur’s Gate 3? Bizi gerçekten şaşırtan büyüleyici tırmanma oyunu Justant’a ne dersiniz? Yılın oyunu ve En İyi Korku gibi diğer yıl sonu ödülleri için seçimlerimizi Game Informer dergisinin gelecek sayısında sizlerle paylaşacağız. [redacted] kapakta ama aynı zamanda okuyucularımızdan da bilgi almak ve 2023’ün favorilerinizi paylaşmak istiyoruz.

Bunun için aşağıdaki anketi doldurmanızı rica ediyoruz. 2023’ün en iyi beş oyununun kişisel listesini bize gönderin, herkesin bilgilerini toplayıp sonucu erkenden paylaşalım. Listenizi göndermek için 10 Aralık Pazar günü gün sonuna kadar vaktiniz var. Seçimlerinizin bizimkilerle karşılaştırmasını görmek için sabırsızlanıyoruz!

Teknory