Rockstar, yeni bir Red Dead Redemption logosuyla yeniden yapım söylentilerini körüklüyor

Rockstar’ın web sitesinde artık yeni bir Red Dead Redemption logosu yer alıyor ve bu, yalnızca bir remake veya remaster sürümünün yakında çıkacağına dair spekülasyonların alevlerini körükledi. Twitter kullanıcısı tarafından tespit edildiği gibi TezFunz2(tarafından fark edildi VGC) yeni logo, öncekine kıyasla logonun daha temiz, daha net, daha net bir versiyonudur. Bu, kendi başına, elbetteki değişikliğin nedeni […]

Rockstar, yeni bir Red Dead Redemption logosuyla yeniden yapım söylentilerini körüklüyor

Rockstar’ın web sitesinde artık yeni bir Red Dead Redemption logosu yer alıyor ve bu, yalnızca bir remake veya remaster sürümünün yakında çıkacağına dair spekülasyonların alevlerini körükledi.

Twitter kullanıcısı tarafından tespit edildiği gibi TezFunz2(tarafından fark edildi VGC) yeni logo, öncekine kıyasla logonun daha temiz, daha net, daha net bir versiyonudur. Bu, kendi başına, elbetteki değişikliğin nedeni olabilir – bazı iç temizlik. Bununla birlikte, sitedeki dahili listelere “Red Dead Redemption (Rockstar Presents Ver)” olarak adlandırılan bir oyunun eklenmesi de eklendi.

Yeni görsel aşağıdadır. Eskisine oldukça benziyor, ancak güncellenen oyun adı ve önceki/eski logoya kıyasla genel revizyon,

(İmaj kredisi: Rockstar Games)

Bunu, oyunun geçen ay Güney Kore oyun Derecelendirme ve Yönetim Komitesi tarafından yeni veya güncellenmiş bir sınıflandırma aldığı gerçeğiyle birleştirin ve – eh, potansiyel olarak – oyunun yeni bir sürümüne işaret eden bir yığın kanıt görmeye başlıyoruz. oyun. Değeri ne olursa olsun, söz konusu Kore derecelendirme komitesinin, sınıflandırmalar yoluyla gelecek sürümleri de ifşa etme konusunda eski bir formu var.

PS3/Xbox 360 neslinin en iyi açık dünya oyunlarından biri olan oyun, Xbox One’da hâlâ oynanabilir, oyunun tam bir yeniden yapımı – Red Dead Redemption 2’nin güncellenmiş motorunda ve özellikle PC’de – açık olarak karşılanacak hayranlar ve topluluk tarafından silahlar. Özellikle GTA 6 hakkında daha fazla bilgi beklerken…

Şahsen, kitaplığım için çok hoş bir yeniden yapım olurdu: Red Dead Redemption 2’yi yeni bitirmiş ve orijinalini yakın zamanda yeniden canlanan PS3 kitaplığıma eklemiş olmak – ilk oyuna tekrar dalmak ve oynamak için zamanlama mükemmel devamı gibi.

Yorum için Rockstar Games’e ulaştık ve bize geri dönerlerse bu hikayeyi güncelleyeceğiz.

Red Dead Redemption gibi daha fazla oyun mu arıyorsunuz? için rehberimize göz atın. en iyi tek oyunculu oyunlar Ve Game Pass’teki en iyi tek oyunculu oyunlar içine sıkışmak.

Teknory