Büyüleyici Hayran Teorisi, Tim Burton’ın “Batman”ini Bir Öncü Animasyonun Devam Filmi Olarak Sabitliyor

Warner Bros aracılığıyla görüntü Sonrasında Flaş Super Bowl fragmanı, Michael Keaton’a ilgi yarasa Adam fırladı. 71 yaşındaki oyuncu, 1992’den beri ilk kez bir yarasa kıyafeti giyecek ve fragmandaki aksiyona bakılırsa, suçlulara daha önce hiç olmadığı kadar acı çekecek. Bu nedenle, çoğu kişi Tim Burton’ın filmlerini yeniden izliyor. yarasa Adam Ve Batman Dönüyor otuz yıl boyunca […]

Büyüleyici Hayran Teorisi, Tim Burton’ın “Batman”ini Bir Öncü Animasyonun Devam Filmi Olarak Sabitliyor

Warner Bros aracılığıyla görüntü

Sonrasında Flaş Super Bowl fragmanı, Michael Keaton’a ilgi yarasa Adam fırladı. 71 yaşındaki oyuncu, 1992’den beri ilk kez bir yarasa kıyafeti giyecek ve fragmandaki aksiyona bakılırsa, suçlulara daha önce hiç olmadığı kadar acı çekecek. Bu nedenle, çoğu kişi Tim Burton’ın filmlerini yeniden izliyor. yarasa Adam Ve Batman Dönüyor otuz yıl boyunca neler yaptığına dair ipuçları için ve bir hayranın taptığımız bir teorisi var.

Abilir yarasa Adam gizli bir devam filmi olmak… Roger Rabbit’i Kim Suçladı? İşte şaşırtıcı derecede ikna edici argüman:

Dürüst olmak gerekirse, hepsi ekler. Belki de Joker fokurdayan kimyasallarla dolu fıçıya düştüğünde tonifikasyona uğradı ve sonunda yaşayan bir çizgi film oldu? Artı, üretim tarihleri ​​ürkütücü bir şekilde uyuyor. Yanıtlar, bu beklenmedik bağlantıyla tamamen uyumludur:

Her zaman makbuz getirin!

Bütün parçalar uyuyor…

Yeni bir baş kanon kuruldu:

Bunun, Burton’ın Batman’inin animasyonla (bir nevi) kesiştiği ilk sefer olmayacağını belirtmekte fayda var. 2003 filminde Looney Tunes: Tekrar İş Başında Daffy Duck, Batmobil’i çalmaya çalışır, ancak sonunda Brendan Fraser tarafından yakalanır. Ne yazık ki Fraser için kaçak Batmobile daha sonra ikonik Warner Bros su kulesini yıkar. Animaniac’ların hayatta kalmasını umuyoruz:

Abilir Roger Rabbit’i Kim Suçladı, Batman, Ve Looney Tunes: Tekrar İş Başında bir tür gizli üçleme mi oluşturuyorsunuz? Bir dakika, bu teoriyi bir araya getirmek için biraz kırmızı ipliğe, bir sürü raptiyeye ve kocaman bir mantar panoya ihtiyacımız olacak…

Flaş 15 Haziran’da vizyona giriyor.

Teknory