Daisy Ridley, Üçlemenin Devam Filmindeki Yardımcı Yıldızların Yeni Star Wars Filmi İçin Geri Dönüp Dönmeyeceğini Açıkladı

Özet Daisy Ridley, rol arkadaşlarının yeni Star Wars filminde kendisine katılıp katılmayacağına dair yanıt vermekten kaçındı ve rollerini bir sır olarak sakladı. Ridley, Star Wars filmlerine ilk başladığı zamana kıyasla artık daha farklı ve tecrübeli hissediyor. Oyuncu olarak geliştiğine ve diğer film yapımcılarıyla çalışma fırsatı bulduğuna inanıyor. GÜNÜN EKRAN VİDEOSU İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN […]

Daisy Ridley, Üçlemenin Devam Filmindeki Yardımcı Yıldızların Yeni Star Wars Filmi İçin Geri Dönüp Dönmeyeceğini Açıkladı

Özet

  • Daisy Ridley, rol arkadaşlarının yeni Star Wars filminde kendisine katılıp katılmayacağına dair yanıt vermekten kaçındı ve rollerini bir sır olarak sakladı.
  • Ridley, Star Wars filmlerine ilk başladığı zamana kıyasla artık daha farklı ve tecrübeli hissediyor.
  • Oyuncu olarak geliştiğine ve diğer film yapımcılarıyla çalışma fırsatı bulduğuna inanıyor.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Yakın zamanda yapılan bir röportajda John Boyega, Oscar Isaac ve Adam Driver’ın rol arkadaşlarının filmde yer alıp almayacağı sorulduğunda Rey yaklaşıyor Yıldız Savaşları filmaktris Daisy Ridley doğrudan bir cevap vermekten kaçındı, Finn, Poe Dameron ve Kylo Ren/Ben Solo’nun statüsünü öngörülebilir gelecekte bir sır olarak tutmak. Rey’in bir sonraki hamlesi hakkında çok az şey biliniyor Yıldız Savaşları film, ancak olaylarından 15 yıl sonra geçtiği doğrulandı. Yıldız Savaşları: Skywalker’ın Yükselişi. Rey’in Yeni Jedi Düzeni kurduğunu görecek ve başka spekülasyonlar da var. Yıldız Savaşları devam filmi üçlemesinin kadrosu geri dönebilir.

Ile konuşmak film/features/daisy-ridley-star-wars-return-worthwile-story-sometimes-i-think-about-dying-1235871459/” rel=”noopener noreferrer” target=”_blank”>Çeşitlilik, Ridley’e başka bir tane yapmanın tuhaf olup olmayacağı soruldu Yıldız Savaşları devam üçlemesindeki rol arkadaşlarının olmadığı bir film; ona herhangi birinin geri dönüp dönmeyeceğini söylemesini sağlamak için açık bir girişim. Muhtemelen bu tür bir soruya hazırlıklı olduğundan net bir cevap vermekten etkili bir şekilde kaçındı ve şöyle cevap verdi:

Hayır çünkü neyin ne olduğunu veya kimin kim olduğunu bilmiyorum [in the new movie]. Benim için çok şey oldu [since the Skywalker saga]. Artık kendimi yetişkin gibi hissediyorum. İlk başladığımda 20 yaşındaydım. Setteki en genç bendim. Orada olmaya layık olduğumu hissetmem ilk iki “Star Wars” filmini gerektirdi. Şimdi 30’lu yaşlarımdayım. Her şey oldukça farklı hissettiriyor. Diğer film yapımcılarıyla çalışabildim ve umarım oyuncu olarak daha iyiye giderim.

Bu yanıt mantıklı olsa da, zamanla Ridley’nin çok farklı bir oyuncuya dönüştüğü kesinlikle doğrudur. Yıldız Savaşları herhangi bir sırrın gizli tutulmasını isterdi – umarım bu anlaşılması zor yanıt, hikayelerini daha da geliştirmeyi hak eden bazı önemli karakterlerin yokluğuna işaret etmez.

İlgili
Rey’in Yeni Jedi Order Filmi Hakkında En Büyük 10 Teori

Ufukta daha fazla Star Wars filmi varken, Rey’in Yeni Jedi Düzeni’ne gelecek filminde ne olacağına dair spekülasyon yapmak için bolca zaman var.


John Boyega Nihayet Jedi Olabilecek mi?

John Boyega, Star Wars The Force Awakens'da mavi ışın kılıcı kullanan Finn rolünde

Yayınlandıktan sonra en büyük tartışmalardan biri Skywalker’ın Yükselişi Üçleme boyunca pek çok kişi onun bir Jedi olmasını beklerken, filmin Finn’i bir Güç kullanıcısı olarak kenara çekme kararı buydu. Devam filmleri Finn’in Jedi potansiyeliyle dalga geçti Yıldız Savaşları: Güç Uyanıyor, Finn bir ışın kılıcı bile kullanıyordu ancak üç film boyunca Finn geri çekildi ve Jedi senaryosu yalnızca Rey’e odaklandı. Bu karar ciddi tepkilere yol açtı; John Boyega bile Finn’in hikayesine ilişkin seçimleri eleştirdi.

Şimdi, Yeni Jedi Düzeni Finn’in hikayesini yeniden gözden geçirme fırsatı buluyor ve umarım ona her zaman olması gereken Jedi olma fırsatını verir. Rey’in on beş yıl sonra yeni bir Düzen kurmasıyla Skywalker’ın Yükselişi, Finn’in Rey’in yanında bir Jedi Ustası olması muhtemeldir ve Jedi’ların bir zamanlar oldukları gibi yeniden inşa edilmesine yardımcı olabilir. Elbette bu, Boyega’nın dizideki rolünü yeniden canlandırıp canlandırmayacağına bağlı olacak. Sırada Rey var Yıldız Savaşları film, ve görülmesi gereken bir şey var.

Kaynak: film/features/daisy-ridley-star-wars-return-worthwile-story-sometimes-i-think-about-dying-1235871459/” rel=”noopener noreferrer” target=”_blank”>Çeşitlilik

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow