Bugün Satın Alabileceğiniz En Uygun Fiyatlı 10 Suzuki Motosiklet

Sokakta kullanıma uygun Suzuki DR-Z400SM supermoto ince, hafif ve ihtiyaç duyduğunuzda çok fazla güce sahiptir. Teorik olarak, onu alışılmışın dışından alıp bazı yangın yollarını keşfedebilseniz de, kaygan yol lastikleri ve 32 beygir gücü, 400 cc motoruyla banliyö trafiği ve virajlı yolların üstesinden gelmek için daha uygundur. Neredeyse bir retro makine gibi görünüyor ve gerçekten de […]

Bugün Satın Alabileceğiniz En Uygun Fiyatlı 10 Suzuki Motosiklet

Sokakta kullanıma uygun Suzuki DR-Z400SM supermoto ince, hafif ve ihtiyaç duyduğunuzda çok fazla güce sahiptir. Teorik olarak, onu alışılmışın dışından alıp bazı yangın yollarını keşfedebilseniz de, kaygan yol lastikleri ve 32 beygir gücü, 400 cc motoruyla banliyö trafiği ve virajlı yolların üstesinden gelmek için daha uygundur. Neredeyse bir retro makine gibi görünüyor ve gerçekten de atası olan DR-Z400’ün yaklaşık 20 yıl önce piyasaya sürülmesinden bu yana pek değişmedi. Bununla birlikte, büyütülmüş Nissin disk frenleri, dijital hız göstergeli bir LCD ekranı ve alçaltılmış profili gibi birkaç modern dokunuş, onu şehir içi bir ortamda modern sürücü için biraz daha güncel hale getiriyor.

Bu, Suzuki’nin ürün yelpazesindeki en uygun fiyatlı süpermoto bisiklet olsa da, 7.799 $’lık bir başlangıç ​​fiyatı, yüzyılın başındaki tek silindirli bir geri dönüş için tam olarak ucuz değil. Ve yakıt ekonomisi iyi olsa da, depo çok küçük, 10 litrenin biraz altında. Temelde sokak lastikleri olan bir arazi motosikleti olduğundan, bu motosiklette de biraz kimlik krizi yaşanıyor ve insan neden biraz para biriktirip daha büyük kapasiteli motoruyla mükemmel Suzuki DR650S’yi tercih etmeyeceğinizi merak etmeli ve çift ​​spor yetenekleri. Bununla birlikte, çoğu Suzuki motosikletinde olduğu gibi, uyum ve kaplama mükemmel ve bildirildiğine göre DR-Z400SM, bunca yıldan sonra onu üretimde tutmaya hazır yeterli hayranla pratikte iyi görünüyor ve iyi performans gösteriyor.

Teknory