Bugünün Wordle Yanıtı #530 – 1 Aralık 2022 Çözüm ve İpuçları

Bugünkü Wordle bilmecesinin (#530 – 1 Aralık 2022) çözümü çıkar. “Atılmış” anlamına gelen Latince “eiectus” kelimesinden gelir ve kovmak, kovmak veya sürgüne sürmek anlamına gelen “eicere”nin geçmişteki katılımcısıdır (via Etymonline.com). Bugün cevabı bulmak bizim için dört tahmin aldı. Açılış Wordle tahminimiz “gülmek”, ne kadar şanssız olduğu konusunda gülünçtü. WordleBot, hala 767 olası cevap olduğunu söyledi, […]

Bugünün Wordle Yanıtı #530 – 1 Aralık 2022 Çözüm ve İpuçları

Bugünkü Wordle bilmecesinin (#530 – 1 Aralık 2022) çözümü çıkar. “Atılmış” anlamına gelen Latince “eiectus” kelimesinden gelir ve kovmak, kovmak veya sürgüne sürmek anlamına gelen “eicere”nin geçmişteki katılımcısıdır (via Etymonline.com).

Bugün cevabı bulmak bizim için dört tahmin aldı. Açılış Wordle tahminimiz “gülmek”, ne kadar şanssız olduğu konusunda gülünçtü. WordleBot, hala 767 olası cevap olduğunu söyledi, ancak sadece beş denememiz kaldı! Ancak Wordle’ı heyecan verici (ve matematiksel) bir oyun yapan şey şu: İkinci tahminimiz olan “sür”den sonra, geriye sadece 60 olası cevap kaldı. Üçüncü tahmin, “kepçe”, bu sayıyı dördüncü denemede elde ettiğimiz tek bir sayıya indirdi.

Bulmacayı WordleBot’tan bir adım daha hızlı çözmemiz daha da tatmin edici ve umarız siz daha iyisini yaparsınız. Başka bir yapboz için bütün bir gün beklemek istemiyorsanız işte Wordle gibi eğlenceyi uzatan diğer oyunlar.

Teknory