Bugünün Wordle Yanıtı #536 – 7 Aralık 2022 Çözüm ve İpuçları

Bugünkü Wordle yanıtının (#536 — 7 Aralık 2022) çözümü mızrak dövüşüdür. Sözcük, Eski Fransızca’da teke tek dövüş anlamına gelen “joster” kelimesinden gelir ve Latince’de yakın anlamına gelen “juxta” kelimesinden türetilmiştir. etimoloji). Mızrak dövüşü, savaşta, özellikle at sırtında fiziksel olarak dövüşmektir, ancak aynı zamanda, eğer tartışmaya veya anlaşmazlığa karışıyorlarsa, iki tarafın mızrak dövüşü yaptığını da söyleyebilirsiniz. […]

Bugünün Wordle Yanıtı #536 – 7 Aralık 2022 Çözüm ve İpuçları

Bugünkü Wordle yanıtının (#536 — 7 Aralık 2022) çözümü mızrak dövüşüdür. Sözcük, Eski Fransızca’da teke tek dövüş anlamına gelen “joster” kelimesinden gelir ve Latince’de yakın anlamına gelen “juxta” kelimesinden türetilmiştir. etimoloji). Mızrak dövüşü, savaşta, özellikle at sırtında fiziksel olarak dövüşmektir, ancak aynı zamanda, eğer tartışmaya veya anlaşmazlığa karışıyorlarsa, iki tarafın mızrak dövüşü yaptığını da söyleyebilirsiniz.

Bugün açık ara şanslı bir gündü – açılış tahminimize göre işler zaten iyi görünüyordu. İki karoyu yeşile çeviren ve 18 olası cevap dışında hepsini eleyen meyve kelimesini seçtik. Bir sonraki tahmin, künt, onu sadece ikiye indirdi ve sonra şanslı (ve doğru) bir üçüncü tahminde bulunduk. WordleBot bulmacayı aynı sayıda denemede çözdü, ancak övünme haklarınızı kazanmak için daha iyisini yapacağınızı umuyoruz. Eğlenceyi uzatmak istiyorsan, burada şansını deneyebileceğin Wordle gibi daha fazla oyun var.

Teknory