Karl Urban’ın Mortal Kombat 2 Oyuncu Kadrosu Animasyon Filmlerinin Oyuncusu Johnny Cage’den Güven Oyu Aldı

Özet Karakteri üç filmde oynayan Joel McHale, Karl Urban’ın Johnny Cage rolünü üstlenmesinden duyduğu heyecanı dile getiriyor. Ölümcül Kombat 2. McHale, Urban’ın oyunculuk kariyerini övüyor ve oyuncu kadrosuna “mükemmelKendisinin ve oğullarının hayranı olduklarını belirterek, Erkekler. İzleyiciler bekleyebilir Ölümcül Kombat 2Johnny Cage’in potansiyel olarak Cole ve mevcut dövüşçüler tarafından kendisine akıl hocalığı yapılacak bir yolculuğa çıkması […]

Karl Urban’ın Mortal Kombat 2 Oyuncu Kadrosu Animasyon Filmlerinin Oyuncusu Johnny Cage’den Güven Oyu Aldı

Özet

  • Karakteri üç filmde oynayan Joel McHale, Karl Urban’ın Johnny Cage rolünü üstlenmesinden duyduğu heyecanı dile getiriyor. Ölümcül Kombat 2.
  • McHale, Urban’ın oyunculuk kariyerini övüyor ve oyuncu kadrosuna “mükemmelKendisinin ve oğullarının hayranı olduklarını belirterek, Erkekler.
  • İzleyiciler bekleyebilir Ölümcül Kombat 2Johnny Cage’in potansiyel olarak Cole ve mevcut dövüşçüler tarafından kendisine akıl hocalığı yapılacak bir yolculuğa çıkması bekleniyor.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Karakteri üç filmde oynadıktan sonra Joel McHale, Karl Urban’ın önümüzdeki filmde Johnny Cage rolünü üstlenmesinden duyduğu heyecanı paylaşıyor Ölümcül Kombat 2. Urban, kanlı video oyunu serisinin 2021’deki canlı aksiyon uyarlamasının devamı niteliğindeki filmde dövüş sanatçısından Earthrealm’in savunucusuna dönüşen filmi oynayacak. McHale, 2020’den bu yana iki animasyon filminde Cage’i seslendirdi. Toplum Star geri dönecek ve gelecek üçüncü filmde merkezi bir rol oynayacak. Mortal Kombat Efsanesi: Kafes Maçı.

Cage ve diğer dövüşçülerin katılmasıyla Ölümcül Kombat 2 canlı aksiyon uyarlamasının Netherrealm’in dövüş oyunu serisine bakış açısını genişletmek, ComicBook.com Johnny rolünü üstlenecek en yeni aktör hakkındaki düşüncelerini almak için McHale’le görüştük. Toplum Yıldız, bir hayranı olarak Urban’ın oyunculuk kariyerini hızla kutladı. ErkeklerUrban’ın rolü üstlenmesine tam desteğini belirtmeden önce gösteri boyunca çalışmalarını övüyor. Aşağıdaki McHale’in tam yanıtına göz atın:

[It’s] mükemmel döküm. Çevresindeki en iyi oyunculardan biri. Oğullarım ve ben The Boys’u dini olarak izliyoruz, yani evet, o mükemmel. Kesinlikle The Boys filmiyle Emmy’ye aday gösterildiğini düşünüyorum. Mükemmel bir oyuncu seçimi.


Karl Urban’ın Yenisinden Neler Beklenmeli? Ölümcül Kombat 2 Dövüşçü

Johnny Cage dalga geçilen ilk yeni karakterlerden biriydi Ölümcül Kombat 2 üretimin önünde. 2021’de Mortal Kombat’ın Raiden (Tadanobu Asano), Lewis Tan’dan Cole Young ve Earthrealm’in diğer şampiyonlarından bir sonraki turnuva öncesinde Shang Tsung’un (Chin Han) güçleriyle yüzleşmek için yeni şampiyonlar toplamalarını ister. Tek başına Los Angeles’a giden Cole’un, izleyicilere Cage’in filmlerinden birinin posteri gösterildiğinde Cage’i aradığı ortaya çıkar.

İlgili: Mortal Kombat 2’nin Johnny Cage Oyuncu Kadrosu Orijinal Filmin En Büyük Sorununu Çözüyor

Cage’in ikinci nesil dövüşçülerin bir parçası olması, onun dövüşçülerdeki olağan rolünden hafif bir sapmadır. Ölümüne kavgahem orijinal 1992 oyunu olan 2011’de olduğu gibi çeşitli süreklilikler yeniden başlatma ve 2023’ler Mortal Kombat 1‘nin yeni zaman çizelgesinde Earthrealm’i savunan ilk askerlerden biri. Her zaman çizelgesinde tutarlı olan şey, Johnny’nin rolünü daha az asil amaçlarla kabul etmesidir; ya bir dövüşçü olarak yeteneklerini kanıtlamak ister, bir tanıtım gösterisinin parçası olur ya da seyahatlerinden ilham alan bir multimedya serisi oluşturma şansı bulur. kahraman olur ve doğru olanı yapar. Bu nedenle izleyiciler bekleyebilir Mortal Kombat 2′Johnny, potansiyel olarak Cole ve mevcut dövüşçülerin Cage’e, kariyerinin mevcut durumunun ötesinde daha geniş alanlara gözlerini açması için akıl hocalığı yaptığı bir yolculuğa çıkacak.

Urban’ın ağzı bozuk, acımasız Supe avcısı Billy Butcher rolüyle izleyicileri etkilemesi Erkekleronun rol alması Ölümcül Kombat 2 bencil, büyük kafalı ama iyi kalpli Johnny Cage rolünü nasıl üstleneceği konusunda beklenti yarattı. Cage’in çoğu zaman kendini kanıtlamaya çalışan kendini beğenmiş bir Hollywood yıldızı olması nedeniyle Urban’ın filmdeki rolü Prime Video serisinde karşılaştığı sözde kahramanlarla daha fazla ortak noktaya sahip. Ancak McHale’in Urban’ın oyuncu kadrosunu kamuoyuna açık bir şekilde desteklemesi nedeniyle, aktörün gelecek devam filminde rolü üstlenmesi için çok fazla destek alacağı açık.

Kaynak: ComicBook.com

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow