Canlı Aksiyon ve Animasyonlu Örümcek Adam Çeşitleri, Destansı Spider-Verse Hayran Sanatında Güçlerini Birleştiriyor

Özet Spider-Verse hayran sanatı, canlı aksiyon ve animasyonlu Spider-Man versiyonlarını birleştirerek gelecekteki potansiyel ekipler için heyecan yaratıyor. Miles Morales, animasyon üçlemesini Spider-Man: Beyond the Spider-Verse’da tamamlamaya hazırlanırken, bir canlı aksiyon Miles Morales filminin de yapım aşamasında olduğu bildiriliyor. Sony, aralarında Silk: Spider Society ve Spider-Man Noir’ın da bulunduğu canlı aksiyon Spider-Verse şovları geliştirerek Spider-Man Evrenini […]

Canlı Aksiyon ve Animasyonlu Örümcek Adam Çeşitleri, Destansı Spider-Verse Hayran Sanatında Güçlerini Birleştiriyor

Özet

  • Spider-Verse hayran sanatı, canlı aksiyon ve animasyonlu Spider-Man versiyonlarını birleştirerek gelecekteki potansiyel ekipler için heyecan yaratıyor.
  • Miles Morales, animasyon üçlemesini Spider-Man: Beyond the Spider-Verse’da tamamlamaya hazırlanırken, bir canlı aksiyon Miles Morales filminin de yapım aşamasında olduğu bildiriliyor.
  • Sony, aralarında Silk: Spider Society ve Spider-Man Noir’ın da bulunduğu canlı aksiyon Spider-Verse şovları geliştirerek Spider-Man Evrenini MCU ile potansiyel bağlarla genişletiyor.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Canlı aksiyon Peter Parkers ve animasyonlu Miles Morales, yeni filmde Örümcek Adam’ın birliğine dönüşüyor Örümcek Ayeti hayran sanatı. Web tarayıcısı, özellikle beyazperdede en sevilen süper kahramanlardan biri olmaya devam ediyor; hem canlı aksiyon hem de animasyon projeleri Örümcek Adam’ın popülaritesini yepyeni bir seviyeye taşıyor. Destansı ekip çalışmasının ardından Örümcek Adam: Eve Dönüş Yokoyuncu kadrosu ve bu yıl Örümcek Adam: Örümcek Ayetinin Ötesindedünya aktif olarak ağ fırlatıcıyla daha fazla macerayı bekliyor.

Örümcek Adam’ın mitolojisi onlarca yıllık hikayelere sahip olduğundan, ister animasyon serisinde ister canlı aksiyon Örümcek Adam oyuncularında olsun, dünyanın gelecekte hangi gelişmeleri göreceğini zaman gösterecek. Son zamanlarda hayal edilen bir senaryo grafik tasarımcı tarafından yapıldı MateusCanlı aksiyon ve animasyonlu Spider-Verse’i yeni Marvel hayran çiziminde bir araya getiren ve gelecekte başka bir ekibin nasıl görünebileceğini gösteren kişi.

Maguire ve Garfield’ın eski versiyonları dışında, Örümcek Ayeti sanat eserinde Hollanda’nın Örümcek Adamı’nın artık ikonik siyah Sembiyot kostümünü giymesi yer alıyor. Animasyonlu Miles Morales’e ek olarak, Garip Şeyler yıldızı Caleb McLaughlin onun canlı aksiyondaki muadili olarak hayal ediliyor.

İLGİLİ: Miles Morales’in Sırada Nesi Var? Örümcek Adam Hakkında Bildiğimiz Her Şey: Örümcek Ayetinin Ötesinde


Örümcek Adam’ı Canlı Aksiyon ve Animasyonda Sırada Ne Var?

MCU, Peter’ın ilk üçlemesini bitirmiş olsa da Holland’ın koşusu henüz bitmemiş gibi görünüyor. Marvel Studios ve Sony Pictures, bir devam filmi üçlemesi yapmayı düşünüyor. Örümcek Adam 4 şu anda aktörün bir sonraki projesi. Miles, üçlemesini tamamlayacak bir sonraki Örümcek Adam çeşidi Örümcek Adam: Örümcek Ayetinin Ötesinde, henüz bir çıkış tarihi yok. Animasyon dünyasında Miles’ın hikayesi tamamlanmaya yaklaşsa da Sony’nin bir canlı aksiyon üzerinde de çalıştığı bildiriliyor Miles Morales film, MCU ile bir ilgisi olup olmayacağı henüz bilinmiyor.

Televizyonda Amazon Prime ve MGM+ canlı aksiyon geliştiriyor Örümcek Ayeti ile başlayan gösteriler İpek: Örümcek TopluluğuBaşlangıçta uzun metrajlı bir film olarak geliştirildikten sonra Cindy Moon’a hayat verecek. Sony ayrıca bir proje üzerinde çalışıyor. Örümcek Adam Noir TV şovu, ancak kostümü giyen Peter Parker olmayacak. Bu noktada Sony’nin Spider-Man Evreninin bir parçası olup olmayacakları belli değil. Zehir filmler, Morbius, Avcı KravenVe Madam Web. Daha fazla canlı aksiyon Örümcek Ayeti belirli başlıklar şimdilik gizli kalsa da seri de hayata geçecek.

Örümcek Adam’ın canlı aksiyon ve animasyon alanında geleceği kesinlikle her zamankinden daha büyük; özellikle de süper kahraman türü son birkaç yılda iniş çıkışlarla karşı karşıyayken. Umarız Sony Pictures’ın üzerinde çalıştığı çeşitli projelerle ilgili yeni güncellemeleri paylaşmaya başlaması uzun sürmez. Ama şimdilik dünya tüm bu yaşananları yeniden yaşamaya devam edebilir. Örümcek Ayeti filmlerin yanı sıra Örümcek Adam Sony Pictures ve Marvel Studios’tan filmler Blu-Ray/DVD olarak ve akış yoluyla.

Kaynak: Mateus/Instagram

Önemli Çıkış Tarihleri

Teknory