Cyberpunk 2077 2.1 güncellemesi, Night City’de yeni bir şekilde seyahat etmek için işlevsel bir metro sistemi ekliyor

Siberpunk 2077 Önümüzdeki 5 Aralık Salı günü yepyeni bir güncelleme (sürüm 2.1) alacak ve sonunda oyuncuların Night City’de rahatlatıcı bir metro yolculuğuyla seyahat etmelerine olanak tanıyacak. Bugün (1 Aralık) bir toplantı sırasında açıklandı. canlı yayın CD Projekt Red’in Twitch kanalında, oyuncuların oyunun Konpeki Plaza bölümünü geçtikten sonra oyundaki 19 metro istasyonundan herhangi birine gidebilecekleri ve […]

Cyberpunk 2077 2.1 güncellemesi, Night City’de yeni bir şekilde seyahat etmek için işlevsel bir metro sistemi ekliyor

Siberpunk 2077 Önümüzdeki 5 Aralık Salı günü yepyeni bir güncelleme (sürüm 2.1) alacak ve sonunda oyuncuların Night City’de rahatlatıcı bir metro yolculuğuyla seyahat etmelerine olanak tanıyacak.

Bugün (1 Aralık) bir toplantı sırasında açıklandı. canlı yayın CD Projekt Red’in Twitch kanalında, oyuncuların oyunun Konpeki Plaza bölümünü geçtikten sonra oyundaki 19 metro istasyonundan herhangi birine gidebilecekleri ve şehrin metro istasyonlarını gerçekten yakalayıp kullanarak hedeflerine seyahat edebilecekleri doğrulandı. trenler. Oyuncuların hedeflerine hızlı seyahat etmeden ulaşmak istiyorlarsa doğru bir şekilde gezinmeleri gereken beş metro hattı var. Buna gerektiğinde hatların değiştirilmesi de dahil, dolayısıyla metro haritasına başvurmak bir zorunluluk olacak.

Yeni sistem tamamen isteğe bağlı; oyuncular bir sonraki konuma hızlı bir şekilde ulaşmak istiyorlarsa metro istasyonları arasında hızlı bir şekilde seyahat edebiliyorlar. Aynı şekilde, manuel bir yolculuğa başlarsanız ancak daha sonra yeterince seyahat ettiğinize karar verirseniz, bu yolculuğu yarı yolda da atlayabilirsiniz.

Aynı yayında, 2.1 güncellemesinden itibaren oyuncuların şunları dinleyebileceği de doğrulandı: Siberpunk 2077Hareket halindeyken oyun içi radyo. Buna metrodayken ve Night City’de yürüyerek gidilen süreler de dahildir. Ancak önemli konuşmalar veya diyaloğu dinlemenizi gerektiren görevler sırasında onu dinleyemezsiniz, o yüzden bunu aklınızda bulundurun.

O günden bu yana yoğun talep gören yeni metro işlevselliğinin hayranlar tarafından olumlu karşılanacağına şüphe yok. Siberpunk 2077‘nin serbest bırakılması. Aslında oyuna daha önce resmi olmayan bir şekilde özel mod geliştiriciler tarafından eklenmişti.

5 Aralık aynı zamanda çıkış tarihini de işaret ediyor Cyberpunk 2077: Ultimate Sürüm PC’de, PlayStation 5, Ve Xbox Serisi X|S. Oyunun bu sürümü temel oyunu ve onun özelliklerini bir araya getiriyor Hayalet Özgürlük Tek bir pakette DLC genişletmesi, onu tam deneyimlemenin harika bir yolu haline getiriyor Siberpunk 2077 Daha önce hiç denemediyseniz hikaye.

Cyberpunk 2077 benzeri daha fazla oyun için önerilerimize göz atmayı unutmayın. en iyi RPG’ler aynı zamanda PC’deki en iyi açık dünya oyunları.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow