Cyberpunk 2077, 2.1 Güncellemesiyle Tamamen İşlevsel Bir Metroya Ve Daha Fazlasına Sahip Oluyor

CD Projekt’in Cyberpunk için bu yılın başındaki 2.0 güncellemesi ve Phantom Liberty’nin ötesinde daha fazla planı olduğu ortaya çıktı. Geliştiriciler Paweł Sasko ve Monika Janowska ile güncellemenin ayrıntılarını anlatan bir yayın sırasında CD Projekt ekibi, Cyberpunk’ın yakında tamamen işlevsel bir metro, radyo portu, tekrar oynanabilir araba yarışları, boss dövüşü iyileştirmeleri, erişilebilirlik özellikleri ve ek özellikler […]

Cyberpunk 2077, 2.1 Güncellemesiyle Tamamen İşlevsel Bir Metroya Ve Daha Fazlasına Sahip Oluyor

CD Projekt’in Cyberpunk için bu yılın başındaki 2.0 güncellemesi ve Phantom Liberty’nin ötesinde daha fazla planı olduğu ortaya çıktı. Geliştiriciler Paweł Sasko ve Monika Janowska ile güncellemenin ayrıntılarını anlatan bir yayın sırasında CD Projekt ekibi, Cyberpunk’ın yakında tamamen işlevsel bir metro, radyo portu, tekrar oynanabilir araba yarışları, boss dövüşü iyileştirmeleri, erişilebilirlik özellikleri ve ek özellikler ekleyecek bir 2.1 güncellemesi alacağını açıkladı. Daha. Güncelleme 5 Aralık’ta (Rockstar’ın bir sonraki Grand Theft Auto fragmanını yayınladığı gün) mevcut olacak ve bu aynı zamanda Cyberpunk 2077’nin Ultimate Edition’ının da çıkışını işaret edecek.

Oyunda NCART adı verilen metro sistemi, oyuncuların şehirde dolaşmasına ve manzaraları izlemesine olanak tanıyor. Radioport, oyuncuların araçların dışında da müzik dinlemesine olanak tanıyacak. Güncelleme aynı zamanda oyuncuların oyundaki önemli arkadaşlarını V’nin dairesinde birlikte “kaliteli vakit geçirmeye” davet etmelerine de olanak tanıyacak. Daha önce bahsedilen diğer güncellemeler biraz daha açıklayıcı niteliktedir, ancak CD Projekt, boss güncellemelerinin özellikle Adam Smasher ile oyun sonlarında yaşanan karşılaşmaya uygulandığından özellikle bahsetmiştir. Ayrıca artık şu videoda görülen Sandevistan’la da donatılmış durumda: Siberpunk: Edgerunner’lar. Porsche 911 Cabriolet ve diğerleri gibi yeni araçlar eklenecek, motosiklet kullanımı iyileştirildi ve ayrıca Breach Protokol mini oyununda daha büyük yazı tipleri ve zamanlayıcıları kapatma seçeneği gibi teknik güncellemeler de mevcut.

Belirtildiği gibi 2.1 yaması 5 Aralık’ta tüm platformlarda yayınlanacak. Game Informer’ın Cyberpunk 2077 incelemesini okumak için bağlantıyı takip edin. Ayrıca Phantom Liberty incelememizi buradan okuyabilirsiniz.

Teknory